Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lista central neostrady


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Lista central neostrady

Cześć czy jest jakakolwiek możliwość sprawdzenia gdzie znajduje się centrala? Na stronie uke na mapie pokazuje mi w moim mieście tylko jeden węzeł kablowy i światłowodowy Orange. 

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Lista central neostrady


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Lista central neostrady

@Anonim Bo chcę się zorientować mniej więcej jak to wygląda u mnie, do końca obecnej umowy mam jeszcze trochę czasu więc wolę to ogarnąć wcześniej 😉 A wiem że prędkość zależna jest od odległości od centrali. 

Anonim

Nie dotyczy

Lista central neostrady

@maxox25Nie wiem czy na BOK otrzymasz taka informacje. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Lista central neostrady

Wszystkie dane co są publicznie dostępne są albo na stronach UKE albo tu http://www.hurt-orange.pl/operatorzy-krajowi/projekty-inwestycyjne/infrastruktura-orange-polska/ (w sekcji dokumenty). Innych publicznie raczej nie uzyskasz.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Lista central neostrady

Dzięki za link! Znalazłem swój adres i to dane które są przy nim:
POTENCJAL_INST_NOWYCH_USLUG: 3
ILOSC_WOLNYCH_PORTOW_VDSL: 15 
Uwagi: duże prawdopodobieństwo budowy przyłącza. 
Dodatkowo nie wiem czym różni się "REJ_PD_VDSL_NR_POSESJI" od "PD_NR_DOM". @Piotrekk85 Prosiłbym o wytłumaczenie co wynika z tych danych i jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma aspektami bo jestem zielony jeżeli chodzi o te sprawy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Lista central neostrady

A legenda tego nie objaśnia? Powiedz może do czego Ci to potrzebne. Bo pełne techniczne opisy są tajemnicą. Bo też pamiętaj że są to dane tzw. hurtowe, a nie detaliczne. Nie przekłada się to na 100 % gwarancję na vdsl.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Lista central neostrady

Właśnie zauważyłem legendę, moje niedopatrzenie. Rozumiem że to są informacje hurtowe a chcę mniej więcej "sprawdzić" czy są jakieś szansę u mnie. Z racji tego że  jeszcze przez najbliższy czas nie będę mógł złożyć zamówienia to próbuję to sprawdzić na inne sposoby Emotikon: Obojętny


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Lista central neostrady

A czemu nie możesz złożyć zamówienia?

Masz obecnie internet w Orange? Czy lojalkę u konkurencji? Czy planujesz budowę nowego domu?

Wiesz, nie chodzi mi o dane, bo i tak nic nie pomogę. Ale może przedstaw sytuację - może coś się da podpowiedzieć.