Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kwestia zmienności IP

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Kwestia zmienności IP


descuberto napisał(-a):

vdsl2 - No właśnie, a u mnie może zmienić się tylko 1 cyferka. Czy coś za to odpowiada? Można to ulepszyć?


@descubertoJedynie możesz zrobić reset do ustawień fabrycznych.Jak widzisz też zmienia 4 lub 6 cyferek lub cały.

large1.pngPrzechwytywanie.PNGPrzechwytywanie1.PNG


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 81
  • 4

Kwestia zmienności IP

@descuberto - podaj takie 2 przykładowe adresy proszę

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Kwestia zmienności IP

Pula ip jest rozna dla wielu miast.. jak zmieni sie jedna cyfra nawet, to masz juz inne ip. Zadnego problemu nie ma, nie siej fermentu. Jak restartujesz kompa to ip neta ci sie nigdy nie zmienialo, chyba ze miales jeszcze ten stary modem co jest niemozliwe teraz w 100%

Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Kwestia zmienności IP

Pula IP jest przydzielana per router usługowy, IP na urzadzeniu zmienia się raz na 22/24 h w zależnosci od urzadzenia. Ewentualnie po restracie urządzenia. Jak wskazał kolega przedmówca, nie ma co siać fermentu 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Kwestia zmienności IP

Co mi przeszkadza zmienne IP w normalnym odłączeniu routera i kompa od zasilania? A niech się zmienia!

aktywność IP.JPG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Kwestia zmienności IP

I każdy widzi Twój ip 😉

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Kwestia zmienności IP

I co komu z jego IP, jak klik i ma inne, nawet restartowac routera nie musi, tylko klikając na Restart w zakladce z loginem 😉 Ja tak kiedyś ip sobie zmieniłem ściągając z rapida.
Anonim

Nie dotyczy

Kwestia zmienności IP


Piotrekk85 napisał(-a):
I każdy widzi Twój ip 😉

Co było i nie jest, nie pisze się w rejestrEmotikon: Język A tak całkiem poważnie, to musiałbym być skończonym d.....m, by pluć nienawiścią do wszystkiego i do wszystkich. Nie rozsiewam złych wici i co komu po tym? Niech se schowa do szuflady archiwum XEmotikon: Język