Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kto hostuje stronę na .neostrada.pl


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Kto hostuje stronę na .neostrada.pl

Cześć, czy jest ktoś, kto utrzymuje stronę na neo i mógłby pomóc mi odpowiednio skonfigurować połączenie przez  serwer ftp Total Commander (albo inny, jeżeli to jest sprawdzone) ? Wypróbowałem kilka kombinacji ale nie udało mi się ani razu połączyć

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Kto hostuje stronę na .neostrada.pl


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Kto hostuje stronę na .neostrada.pl

Chcę uruchomić stronę internetową 🙂 mam pliki .html .css i inne gotowe. Oczywiście, byłem w panelu adm. ale nic z tego nie wynika. Od tygodnia czatuję z doradcami ale nie potrafią nic konkretnego powiedzieć. kilku nawet zgodziło się ze mną, że jest jakiś błąd; po czym ostatecznie support techniczny ustalił, że błędu nie ma i wszystko działa. Jednak w żaden sposób nie mogę się połączyć i przesłać plików. Może to wynika ze zbyt dużej liczby haseł i pinów - próbuję wszystko co zdefiniowane jednak nie działa


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kto hostuje stronę na .neostrada.pl

A jakie dane wpisujesz przy konfiguracji ftp? (oczywiście bez hasła)

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Kto hostuje stronę na .neostrada.pl

Sesja : ansta

nazwa hosta: anstamax.neostrada.pl

użytkownik: annastaweckamaksymiuk@neostrada.pl (czyli dokładnie to co widzę jak wchodzę w panel administracyjny>użytkownicy>

hasło: (tu mam wątpliwości o co chodzi - wpisuje hasło, które zdefinowałem sam w panelu, ale także jeden i drugi pin , hasło do mój orange, oraz ten adres emeil co powyżej ( to ostatnie dlatego, że niezaptaszkowałem ssl/tsl i mam podpowiedź:logowanie anonimowe, adres email jako hasło) I żadne z tych haseł nie działa ( to znaczy, nie wiem czy akurat o hasło chodzi, nie działa połączenie). Zaptaszkowane użycie trybu pasywnego.

Zaawansowanych nie ruszam. Sam serwer działa bo już postawiłem stronę gdzie indziej


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kto hostuje stronę na .neostrada.pl

Przepraszam, że nienapisałem wcześniej - ale wyedytuj nazwę użytkownika.

W nazwie hosta jest błąd, poprawny to: ftp.neostrada.pl
Nazwa użytkownika [nazwa_usera]@[domena].neostrada.pl (nie mam pewności czy to aktualne)
Hasło wpisujesz te co logujesz się do panelu admina neostrady.

I gdzieś powinno się zaznaczyć passive mode( to tryb pasowny, to musi być)

Dodatkowo warto akceptować wszystkie komunikaty związane z brakiem lub błędnymi certyfikatami.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Kto hostuje stronę na .neostrada.pl

Jest dużo dużo lepiej ale jeszcze nie dobrze.

Przechodzę z tymi danymi zdecydowanie dalej, chyba jest jakiś ślad próby łączenia.

 

Ale i tak błąd: 530: login incorrect


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Kto hostuje stronę na .neostrada.pl

Jest dobrze 🙂 musiałem wprowadzić inne hasło ( to które ustawiłem; a ponieważ nie pokazywały się nawet gwiazdki to wątpiłem czy weszło.

 

Kluczem jest nazwa hosta, z tego wychodzi 🙂

Temat prawie do zamknięcia, ale może jeszcze pytanie: główny plik strony to index.html z małej litery czy jakoś inaczej sobie przyjęli?

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kto hostuje stronę na .neostrada.pl

Tego już najstarsi górale nie pamiętają...

A na poważnie - nie rób tam strony, nie można podpiąć certyfikatu ssl więc żadna współczesna przeglądarka nie wyświetli takiej strony bez błędów.