Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 2
  • 0
  • 0

Kiedy będzie Światłowód?

Witam. Czy można gdzies uzyskać informację kiedy założony będzie światłowód w Elblągu na ulicy Orzeszkowej 8,10,12? W budynkach po przeciwnej stronie ulicy już jest. 

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 351
  • 199
  • 13

Kiedy będzie Światłowód?

Cześć, skoro pytasz to pewnie już sprawdzałeś, że adres w zasięgu nie jest. Na infolinii czy czacie dostaniesz taką samą informację. Doradcy nie mają wglądu w plany inwestycyjne czy plany budżetowe. Na tą chwilę brak zasięgu i planowanego terminu oddania.

Seba
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 2
  • 0
  • 0

Kiedy będzie Światłowód?

W tym właśnie tkwi problem, że ponad rok temu chodziła babeczka zbierała podpisy, w połowie roku rozmawiałem z instalatorem z firmy pracującej dla Orange i przekazał mi On informacje że na początku roku miała być wykonywana instalacja. Niestety do tej pory nikogo nie było widać, aby tworzyli instalacje. 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 1654
  • 1575
  • 95

Kiedy będzie Światłowód?

@TomekT Ponadto co @sebaswiderski  napisał, ja uważam, że te budynki mają charakter domów jednorodzinnych.

W Elblągu tego typu zabudowa powoli jest robiona, jedno z pierwszych np. osiedle Mieszka I, Łokietka, Krzywoustego.

Czy te budynki mają zarządcę czy są to tak jak myślę domy prywatne?

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 351
  • 199
  • 13

Kiedy będzie Światłowód?

Takie standardowe działanie, żeby sprawdzić jakie jest zapotrzebowanie. Natomiast po drodze może wystąpić wiele czynników, które powodują, że inwestycja się opóźnia albo nie ma jej w ogóle.

Seba
Highlighted
Poziom 22, Pasjonat
  • 416
  • 213
  • 17

Kiedy będzie Światłowód?

@TomekTrównie dobrze mozesz powiedziec ze ftth na "mleczarni" rowniez jest. ale co to zmienia?
to ze byly ankiety zbierane rowniez o niczym nie świadczy.
moze byc tak ze orange nigdy nie podlaczy ftth do tych budynków.

poszukaj swojego adresu moze jest ujety w POPC. nexera ma robic ten teren