Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy będzie Światłowód?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Kiedy będzie Światłowód?

Witam. Czy można gdzies uzyskać informację kiedy założony będzie światłowód w Elblągu na ulicy Orzeszkowej 8,10,12? W budynkach po przeciwnej stronie ulicy już jest. 

5 ODPOW. 5

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Kiedy będzie Światłowód?

Cześć, skoro pytasz to pewnie już sprawdzałeś, że adres w zasięgu nie jest. Na infolinii czy czacie dostaniesz taką samą informację. Doradcy nie mają wglądu w plany inwestycyjne czy plany budżetowe. Na tą chwilę brak zasięgu i planowanego terminu oddania.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Kiedy będzie Światłowód?

W tym właśnie tkwi problem, że ponad rok temu chodziła babeczka zbierała podpisy, w połowie roku rozmawiałem z instalatorem z firmy pracującej dla Orange i przekazał mi On informacje że na początku roku miała być wykonywana instalacja. Niestety do tej pory nikogo nie było widać, aby tworzyli instalacje. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Kiedy będzie Światłowód?

@TomekT Ponadto co @sebaswiderski  napisał, ja uważam, że te budynki mają charakter domów jednorodzinnych.

W Elblągu tego typu zabudowa powoli jest robiona, jedno z pierwszych np. osiedle Mieszka I, Łokietka, Krzywoustego.

Czy te budynki mają zarządcę czy są to tak jak myślę domy prywatne?


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Kiedy będzie Światłowód?

Takie standardowe działanie, żeby sprawdzić jakie jest zapotrzebowanie. Natomiast po drodze może wystąpić wiele czynników, które powodują, że inwestycja się opóźnia albo nie ma jej w ogóle.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Kiedy będzie Światłowód?

@TomekTrównie dobrze mozesz powiedziec ze ftth na "mleczarni" rowniez jest. ale co to zmienia?
to ze byly ankiety zbierane rowniez o niczym nie świadczy.
moze byc tak ze orange nigdy nie podlaczy ftth do tych budynków.

poszukaj swojego adresu moze jest ujety w POPC. nexera ma robic ten teren