Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak uzyskać prędkość 300 mb/s na Wifi 5 Ghz?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 63
  • 227
  • 0

Jak uzyskać prędkość 300 mb/s na Wifi 5 Ghz?

Prędkości jakie osiągam to ok. 200-230 Mb/s (światłowód do 300 Mb/s). Urządzenia z kartami 802.11ac 5 GHz ( 866/433 Mbps), sygnał rozdzielony na 2.4 i 5 GHz, funbox 2.0 ( odległość urządzeń ok. 2 m od modemu, rodzaj zabezpieczeń WPA/WPA2 Mixed, kanał: auto (obecnie używany: 36). Po kablu jest ok, a nawet więcej niż deklarowane w umowie. Da się coś jeszcze z tego sprzętu i WiFi wyciągnąć? Jak to u Was wygląda?

Edit:

Właśnie znalazłem info, że wąskim gardłem jest Funbox 2.0, który pozwala osiągnąć prędkość max 270 Mb/s. Można usunąć...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Jak uzyskać prędkość 300 mb/s na Wifi 5 Ghz?

@w4ld  rodzaj zabezpieczeń wybierz WPA2 PSK, trochę będzie szybciej i kanał zmień w aplikacji Mój Funbox, chyba powyżej 100 jest szybciej 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Jak uzyskać prędkość 300 mb/s na Wifi 5 Ghz?

@w4ld  rodzaj zabezpieczeń wybierz WPA2 PSK, trochę będzie szybciej i kanał zmień w aplikacji Mój Funbox, chyba powyżej 100 jest szybciej 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 63
  • 227
  • 0

Jak uzyskać prędkość 300 mb/s na Wifi 5 Ghz?

@Anonim  dzięki za podpowiedź, wyszło troszkę lepiej: 232 Mb/s. Więcej chyba nie wyciągnie.

Anonim

Nie dotyczy

Jak uzyskać prędkość 300 mb/s na Wifi 5 Ghz?

@w4ld  to raczej max prędkość, FunBox 3.0 na 5GHz jest szybszy, można w aplikacji Mój FunBox przetestować jak wcześniej pisałem, kanały dla 5GHz, ale czy to coś da, nie wiem, nie mam tego routera ☺