Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak poprosić o skrócenie/przeniesienie lini DSL

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Jak poprosić o skrócenie/przeniesienie lini DSL

Witam to mój pierwszy post na tym forum także proszę o wyrozumiałość. Parę miesięcy temu zadzwoniła do mnie pani z Orange i zaproponowała Neostradę 80mb/s. Stwierdziłem że to super gdyż do tej pory miałem niecałe 10mb/s u innego operatora. Po rozwiązaniu umowy ze starym operatorem musiałem czekać 2 tyg. aż przyjadą technicy i zechcą mnie podłączyć. Kiedy w końcu przyjechali stwierdzili że jestem podpięty do innej centrali niż powinienem być i niestety opcja 80mb/s nie będzie działać. Zostałem więc zmuszony wrócić do marnych 10mb/s niestety na gorszych warunkach niż wcześniej. I teraz pytanie: co trzeba zrobić żeby Orange przełączyło mnie do tej centrali do której powinienem być podpięty ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Jak poprosić o skrócenie/przeniesienie lini DSL

@barttek73 możesz spróbować napisać maila w tej sprawie na BOK@orange.pl z jak największą ilością papierów popierających Twoje słowa (jeśli jakieś masz) lub udać się z tą sprawą do Salonu, gdzie Konsultant wprowadzi zgłoszenie do systemu.

Jeśli tylko na którejś z bliższych Ci centralek będą wolne porty, to z pewnością Orange przychyli się do Twojej prośby.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Jak poprosić o skrócenie/przeniesienie lini DSL

@barttek73 możesz spróbować napisać maila w tej sprawie na BOK@orange.pl z jak największą ilością papierów popierających Twoje słowa (jeśli jakieś masz) lub udać się z tą sprawą do Salonu, gdzie Konsultant wprowadzi zgłoszenie do systemu.

Jeśli tylko na którejś z bliższych Ci centralek będą wolne porty, to z pewnością Orange przychyli się do Twojej prośby.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Jak poprosić o skrócenie/przeniesienie lini DSL

@Anonim dzięki za pomoc, będę próbował.