Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak korzystać z Internetu po za strefa domowa jak to dziala

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Jak korzystać z Internetu po za strefa domowa jak to dziala

Jak korzystać z Internetu po za strefa domowa jak to dziala. Bo w strefie domowej korzystam z internetu a po za strefa nie wiem jak z niego korzystać żebym nie musiał tracić z Internetu z telefonu 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Jak korzystać z Internetu po za strefa domowa jak to dziala

Masz kilka opcji:
1) możesz kartę do której masz usługę ze strefą - możesz ją wyłożyć z routera i włożyć do telefonu, wtedy poza strefą korzystasz z pakietu poza strefą
2) jeśli komórka jest w ofercie abonamentowej i jest podpięta na ten sam rachunku (konto klienta), to wtedy po wykorzystaniu abonamentu i/lub schodków możesz korzystać ze "wspólnego internetu spoza strefy" bezpośrednio z karty sim do telefonu komórkowe; aby było konkretniej musisz podać nazwę planów na komórkę i internet mobilny
3) jeśli masz tzw. dodatkową kartę sim, to wystarczy ją włożyć telefonu

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Jak korzystać z Internetu po za strefa domowa jak to dziala

Masz kilka opcji:
1) możesz kartę do której masz usługę ze strefą - możesz ją wyłożyć z routera i włożyć do telefonu, wtedy poza strefą korzystasz z pakietu poza strefą
2) jeśli komórka jest w ofercie abonamentowej i jest podpięta na ten sam rachunku (konto klienta), to wtedy po wykorzystaniu abonamentu i/lub schodków możesz korzystać ze "wspólnego internetu spoza strefy" bezpośrednio z karty sim do telefonu komórkowe; aby było konkretniej musisz podać nazwę planów na komórkę i internet mobilny
3) jeśli masz tzw. dodatkową kartę sim, to wystarczy ją włożyć telefonu

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 56
  • 0

Jak korzystać z Internetu po za strefa domowa jak to dziala

jeśli komórka jest w ofercie abonamentowej i jest podpięta na ten sam rachunku (konto klienta), to wtedy po wykorzystaniu abonamentu i/lub schodków możesz korzystać ze "wspólnego internetu spoza strefy" bezpośrednio z karty sim do telefonu komórkowe

 

Ja tak właśnie mam i mam w sumie pakiet 250 GB (150 GB w strefie + 100 GB poza nią). Czy jak wykorzystam 150 GB korzystając z routera LTE to potem strefa „pozadomowa” automatycznie wskoczy i będzie ssać z 100 GB czy będę się musiał fatygować i przekładać kartę SIM z komórki (podpięta pod ten pakiet) do routera? 😕