Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet zaczyna "mulić"

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Internet zaczyna "mulić"

Dzięki, opisałem sytuacje zobaczymy co powiedzą 😛

Anonim

Nie dotyczy

Internet zaczyna "mulić"


Suar napisał(-a):

Dzięki, opisałem sytuacje zobaczymy co powiedzą 😛


@SuarPodczas rozmowy na czacie powinieneś otrzymać od razu zgłoszenie na wymianę routera.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Internet zaczyna "mulić"

3 raz technicy maja przyjechać, pewnie znów powiedzą, że na linii wszystko Ok i co ja w ogole od nich chce...

Anonim

Nie dotyczy

Internet zaczyna "mulić"

@SuarA podłączają swojego laptopa do twojego routera? 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Internet zaczyna "mulić"

Raz przyszli, powiedzieli że wszystko ok. Kazali zmieniać kanały częstotliwości. Chcieli sprawdzic pakiety czy coś, ale mam windows 10 i nie wiedzieli jak.

 

Za drugim razem dzwonili tylko telefonicznie.

Anonim

Nie dotyczy

Internet zaczyna "mulić"


Suar napisał(-a):

Raz przyszli, powiedzieli że wszystko ok. Kazali zmieniać kanały częstotliwości. Chcieli sprawdzic pakiety czy coś, ale mam windows 10 i nie wiedzieli jak.

 

Za drugim razem dzwonili tylko telefonicznie.


@SuarTo jest tak samo jak Windows 7 A zawsze podłączają swoje laptopy a nie abonenta 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Internet zaczyna "mulić"

Ponoc technicy przyjechali, dostałem telefon nie od nich, ale od robota zebym ocenil jakość usług.Oczywiście, jesli nawet faktycznie byli i cos zrobili to nic to nie dało. Co ja mam im napisać, zeby mi dali nowy router bo innego winnego, oprocz dziadowskiej lini, ktora notabene wg Orange dziala wysmiecie nie widze?

 

Zglaszac usterki codziennie?

Anonim

Nie dotyczy

Internet zaczyna "mulić"

@SuarAle przez Mój Orange nie dostaniesz zlecenia na wymiane routera tylko tam zgłaszasz problem z działaniem linii czy tak ciężko wykonać telefon do BOK chyba że chcesz żebym zrobił to za ciebie?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 24
  • 3
  • 0

Internet zaczyna "mulić"

Tylko raz do nich pisałem, bo stwierdziłem, że marnowac pieniedzy na nich nie bede jak i tak powiedza mi to samo co wczesniej dwukrtonie.