Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet mobilny


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Internet mobilny

Mam pytanie, aktualnie posiadam pakiet Orange Love z i ternetem mobilnym. Od początku interesował mnie internet stacjonarny, ale podobno nie ma w mojej okolicy wolnego portu. Poinformowano mnie, aby śledzić, czy coś się rozbuduje albo zwolni. Gdzie mogę to śledzić? Bo nie ukrywam, że Internet mobilny nie spełnia moich oczekiwań i nie chodzi tu o limit danych. 

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Internet mobilny

@Gumisl  możesz śledzić tu > mapa zasiegu Orange 😉 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Internet mobilny

Sprawdziłam, że światłowodu nie ma u mnie w okolicy. Jak zaznacze Internet domowy to automatycznie widzę Internet mobilny. Jak wybrać Internet stacjonarny?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Internet mobilny

Ok, już zajarzyłam. Wyświetla mi się takie coś jak na zdjęciu. Czy to oznacza że jest neostrada w mojej okolicy?Screenshot_20191121-201248_Chrome.jpg

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet mobilny

Nie, to oznacza możliwość zamówienia. I tak po złożeniu będzie to zweryfikowane dokładniej.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Internet mobilny

Dziękuję bardzo 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 36
  • 0

Internet mobilny

Mowili Ci w salonie ze masz mozliwosc na ADSL(opcja do 20mb/s) lub VDSL (opcja do 80mb/s) ale ze nie ma wolnych portów czy ze wogole nie ma zadnej mozliwosci technicznej?

 

Poniewaz jesli to kwestia braku wolnych portów to kwestia ze pracownik wystosuje odpowiedniego meila z zapytaniem o wolny port, bo czesto zdaza sie tylko ze nie sa poodpinane wolne porty.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Internet mobilny

powiedzieli mi konkretnie, że nie ma wolnych portów i żeby śledzić, czy będą. jeden mówił przy rozmowie, żeby śledzić na internecie, a drugi przy innej rozmowie, żeby się dowiadywać telefonicznie albo zgłaszać w salonie. Tak, ze zgłupiałam.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 36
  • 0

Internet mobilny

Ale porty tak same z siebie sie szybko nie zwolnia, trzeba to meilowo zweryfikowac bo tym tropem to bedziesz czekac jeszcze ze 2 lata.

Podejdz do salonu u popros zeby ktos to zweryfikowal.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Internet mobilny

Ok, dzięki 🙂