Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Instalacja światłowodu


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 13
  • 0

Instalacja światłowodu

Jestem ciekaw co jaki czas Orange dostaje informacje od podwykonawcy (firma instalująca światłowód) że jest możliwość podłączenia światłowodu na danej ulicy.....i czy informują od razu po zainstalowaniu czy kilka miesięcy później.

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Instalacja światłowodu

Sprawdzaj sam mapę na http://orange.pl/zasieg

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Instalacja światłowodu

Poglądowo możliwość dostępu można sprawdzić tutaj, ale z problemów pojawiających się na forum czasem okazuje się po wizycie technika, że nie ma takiej możliwości.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Instalacja światłowodu

Przy światłowodzie problemy są bardzo rzadko. Więcej BMT dotyczy miedzi.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Instalacja światłowodu

@Piotrekk85, dokładnie potwierdzam Emotikon: Szczęśliwy Światłowód jest już łatwo okreslić.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 13
  • 0

Instalacja światłowodu

Sprawdzam i na razie nic...........chociaż 2 miesiące temu widziałem ekipę techniczną która kładła jakieś kable......czyżby wymieniali tylko kable telefoniczne?....Po co? kto teraz chce zakładać telefon stacjonarny...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Instalacja światłowodu

Telefonia stacjonarna w Orange posiada abonamenty w których masz za darmo w ramach kwoty abonamentu prawie z całym światem. 😄


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 13
  • 0

Instalacja światłowodu

Postanowiłem sprubować zachęcić sąsiadów do światłowodu i wywiesiłem plakaty z adresem strony gdzie mogą zgłosić chęć założenia........Morze coś to da......


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Instalacja światłowodu


mastur napisał(-a):

Postanowiłem sprubować zachęcić sąsiadów do światłowodu i wywiesiłem plakaty z adresem strony gdzie mogą zgłosić chęć założenia........Morze coś to da......


😄 Dobry sposób...


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Instalacja światłowodu

Ja 27.04 dostałem informację mailowo od zarządcy osiedla że wchodzi firma zewnętrzna kłaść światłowód dla Orange.

5.06 też mailowo dostałem informację że jest już usługa dostępna na moim osiedlu.

 

O dziwo tylko 300Mb/s w cenie 79zł (1-24mca) czyli inna promocja niż na www jak weryfikowałem inny adres Warszawski.

Warszawa 1-12mca - 49zł, 13-23mca - 79zł

Pruszków 1-24mca - 79zł

360zł różnicy...