Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Informacja o możliwości przepięcia na FTTH

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Informacja o możliwości przepięcia na FTTH

Hej.

Mam pytanie - podobno jeśli mam neo lub internet mobilny (domowy) a pojawi się u mnie możliwość przejścia na FTTH to mogę przejść na włókno a obecną umowę zakończyć przed jej upływem bez ponoszenia konsekwencji (ponoć przedłuża się o ten czas). Czy faktycznie tak jest i czy ktoś może mi to potwierdzić ? Nie chcę podpisywać kolejnej umowy na neo/LTE na 2 lata jak np za pół roku będę miał FTTH (marzenie ściętej główki). Podobno jakaś nowa ustawa weszła/ma wejść i operator ma mnie podobno informować jeśli w moim lokalu w tych samych pieniądzach będzie dostępna lepsza oferta. Słyszeliście o tym?

 

Spokojnego dnia wszystkich 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13753
  • 56561
  • 669

Informacja o możliwości przepięcia na FTTH

@pablusZ tego co wiem, to umowa na dotychczasowe usługi przy przejściu na FTTH  automatycznie płynnie przechodzi w nową dwuletnią bez żadnych konsekwencji. Podnosisz opcję, więc,....

P.S. Jedynie w przypadku Pakietu z SAT następuje zdjęcie starej usługi i założenie nowej

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13753
  • 56561
  • 669

Informacja o możliwości przepięcia na FTTH

@pablusZ tego co wiem, to umowa na dotychczasowe usługi przy przejściu na FTTH  automatycznie płynnie przechodzi w nową dwuletnią bez żadnych konsekwencji. Podnosisz opcję, więc,....

P.S. Jedynie w przypadku Pakietu z SAT następuje zdjęcie starej usługi i założenie nowej


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Informacja o możliwości przepięcia na FTTH

@agat13 dzięki.

ciekawe tylko czy w przypadku LTE też to działa...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13753
  • 56561
  • 669

Informacja o możliwości przepięcia na FTTH

@pablusz tego co wiem, zadziała