Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Infolinia orange love


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Infolinia orange love

Dzisiaj panowie instalując usługę łączył się z infolinia czekając 6razy po 20 min przecież to jest porażka naciąganie klienta normalnie jaj sobie robicie dobrze ze mogli sobie dzwonić bez limitu a jak człowiek ma pytanie czeka 18 min 1min rozmowy smiech
7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 184

Infolinia orange love

Nie dzwonił na infolinię dla klientów tylko na infolinię dla techników, a że sobota to skład dysponentów ograniczony więc nie dziw się.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Infolinia orange love

To o jedną bzdurę czyli jak zwykle błąd ze ktoś niezaznaczyl multiromu niemożliwe go aktywować o czyjeś niedopatrzenie dymali u mnie 2,5 godz

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Infolinia orange love

Żeby aktywować czy ruter, czy dekoder, monter musi go najpierw podłączyć i dopiero zgłosić, aby system go zweryfikował. Mógłby to zostawić i "samo by się zrobiło" ale na to potrzeba kilku godzin, a co do połączeń z dz.technicznym, 2,5h to i tak nie jest źle 😉 Bywało gorzej....

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Infolinia orange love

Podłączyłem zgłosił ale niestety ktoś go nie dopisał jako multiromu i wyskakiwal błąd wiec dzwonili na infolinię


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Infolinia orange love

Multiroom, to usługa niezbyt powszechna stąd "nieogarnięta" techniczne. U mnie było podobnie. System "krzaczył" widząc dwa dekodery po jednym ID. Monter powiedział że to norma 🙂

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Infolinia orange love

Drugi dekoder to jest kosmos

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Infolinia orange love

Po czym wznosisz? Posiadam multroom-a po live-plugach i śmiga wzorowo 🙂