Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s

@Januszbba 

No to co jest jeszcze niejasne?

FF w wersji x64 potrzebuje więcej RAM niż ma ten laptop. Gdybym miał coś doradzić w tej kwestii, to doradzałbym remont obejmujący dołożenie RAM, wymianę procesora i zmianę dysku na SDD. Koszt ogólny części nie powinien przekroczyć 400PLN. To raczej zabawa dla hobbystów, ale Asusy mają konstrukcję prostą jak, nie przymierzając cep, więc przy odrobinie samozaparcia da się to ogarnąć. Nie napisałeś jednak jakie są Twoje cele, wymagania i oczekiwania więc równie dobrze rada może brzmieć: zignoruj to i używaj go tak jak jest.

 

PS. Podstawek pod laptopy nie używam, żadnej polecić więc nie mogę, ale nie widzę też większego sensu w ich używaniu. Wystarczy zostawić swobodny dostęp powietrza do otworów w obudowie i powinno być OK.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Fun box 3.0 + wzmacniacz xiaomi Wi-Fi Range Extender AC1200 + smart tv xiaomi mi box s

@j131  Podstawy  nie zaszkodzi mieć  dla dobrego chłodzenia już sobie zamówiłem 🙂 a co do wymiany sprzętu nie będzie to konieczne 🙂 ja go używam głównie w kuchni do oglądania orange tv go obraz z laptopa na tv przez kabel 🙂 tylko do tego potrzebuje tego laptopa 🙂 a tak do zwykłego przeglądania internetu mi wystarczy 🙂 w gry nie gram . 🙂 a co do przeglądarki to zmienię na brave 🙂