Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Fun Box 3.0 transfer danych na 2.4 GHz


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Fun Box 3.0 transfer danych na 2.4 GHz


@Anonimnapisał(-a)

@BORAX niby masz rację, operator daje net po kablu, ale jeśli router ma wi-fi to musi ono prawidłowo działać, tym bardziej jak w ofercie telewizja, ale tu nic o tym autor nie pisze, ja bym reklamował router, skoro ma wi-fi to powinno ono działać.


Wifi nie jest gwarantowane i nie masz widełek w umowie na to.. 🙂 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 3
  • 0

Fun Box 3.0 transfer danych na 2.4 GHz

@BORAX Jak najlepiej znaleźć kanał, na którym będzie działa szybciej internet?

Anonim

Nie dotyczy

Fun Box 3.0 transfer danych na 2.4 GHz

Na komputer jest inSSIDer , pokazuje najbardziej obciążone kanały, na Android też jest.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Fun Box 3.0 transfer danych na 2.4 GHz

@Anonim ale Wi-Fi działa prawidłowo przecież...a na prędkość internetu po WI-Fi tym bardziej w tak zaśmieconym paśmie 2,4GHz nie ma co patrzeć.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Fun Box 3.0 transfer danych na 2.4 GHz

Dziwne jest tylko, że mu nagle ze prawie 100Mb/s spadło na 30Mb/s, trzeba wifi analyserem na andku sprawdzić jak jest zapchane pasmo w okolicy. Ale jak ma się możliwość 5GHz włączyć, to nie rozumiem po co używać 2.4Ghz.

Anonim

Nie dotyczy

Fun Box 3.0 transfer danych na 2.4 GHz

Ja mam max na 2,4 GHz, nikt mi nie śmieci w okolicy, 300Mb/s OS zgłasza, faktycznie ciut wolniej, ale ok, 5GHz też mam i jest 2x szybciej, ale nie mam routera od operatora, jak ma być szybko po 2.4GHz to własny router dokupić z AP klient, spiąć oba kablami i wifi z własnego udostępniać, w tym od Orange wyłączyć wifi.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 3
  • 0

Fun Box 3.0 transfer danych na 2.4 GHz

Niestety mój telewizor dział tylko na paśmie 2.4Ghz. Dlatego chciałbym sprawdzić kanały wybrać na najlepszy. Osiągnąłem program WIFI Analyzer i na wszystkich kanałach ma maxa. 

Anonim

Nie dotyczy

Fun Box 3.0 transfer danych na 2.4 GHz


@luzemnapisał(-a)

Niestety mój telewizor dział tylko na paśmie 2.4Ghz. Dlatego chciałbym sprawdzić kanały wybrać na najlepszy. Osiągnąłem program WIFI Analyzer i na wszystkich kanałach ma maxa. 


W takim wypadku kabel do routera i TV, TV ma chyba na kabel lan wejście też, będzie stabilniej niż po wifi.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 3
  • 0

Fun Box 3.0 transfer danych na 2.4 GHz

Kabel odpada nie ma jak go przeciągnąć tylko wifi.

Z testów wyszło ze na kanale 13 łapie 40 Mbps.

Anonim

Nie dotyczy

Fun Box 3.0 transfer danych na 2.4 GHz


@luzemnapisał(-a)

Kabel odpada nie ma jak go przeciągnąć tylko wifi.

Z testów wyszło ze na kanale 13 łapie 40 Mbps.


Router tam gdzie TV czy w odległym pokoju, bo jak odległość duża i kilka ścian, nie będzie szybciej.