Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziwny problem z internetem


Poziom 4, Obserwator
  • 1
  • 0
  • 0

Dziwny problem z internetem

Witam, jestem tutaj nowy a ten zacny światłowód z Orange mam od jakichś 19 dni. Ostatnio jednak zauważyłem dziwną rzecz, natomiast podczas grania online ping skacze i mam lagi. Podczas testów na speedtest.net pokazuje mi taki o to wynik http://www.speedtest.net/my-result/5681202343 jednak już na stronie speedtest.pl pokazuje wynik taki jaki powinien być: http://www.speedtest.pl/test/135915182. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i ma na niego rozwiązanie no i skąd takie rozbieżności? Sprawa ogólnie zgłoszona do Orange, ale może da się coś na to zaradzić. Jest to usługa z TV Netem i Telefonem, jednak TV jest rzadko oglądany, a wzięty dla osoby starszej podobnie jest z telefonem. Myślę jednak że wynik prawidłowy to wynik z speedtest.net, bo granie online go weryfikuje. Chociaż strony internetowe czy samo pobieranie czegoś odbywa się normalnie i właśnie tego nie rozumiem, a może to wina mojego Fun Boxa?

Druga sprawa to taka, ze podłączyłem PS4 do funboxa za pomocą kabla no ale podczas konifguracji połączenia w ogóle się nie łączy z netem. Technicy którzy montowali wszystko powiedzieli że śmiało mogę tak podłaczyć i ten kabelek się nada, no ale ogólnie jest lipa bo jednak nie dokońca wszystko działa, chyba że ja coś źle robię.

P.s Ok dziwne teraz zmieniłem serwer testowania, bo było na Tucholi i tam mi takie coś wyskakiwało, a jak już zmieniłem na inny to pokazało mi takie coś http://www.speedtest.net/my-result/5681237794. Nie rozumiem dlaczego takie rozbieżności sa? Czy ten światłowód sam sobie zmienia skąd net idzie czy jak bo to jest dla mnie dziwne ;D  Niby Polska a takie rozbieżności w testach?

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Dziwny problem z internetem

Zobacz tu


Poziom 21, Pasjonat
  • 181
  • 81
  • 11

Dziwny problem z internetem

rozbieżności z tych dwóch stron biorą się z tego że to dwa rózne serwery.