Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziwny komunikat po wejściu do przeglądarki


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Dziwny komunikat po wejściu do przeglądarki

Witam,

mam problem z Liveboxem. Po wejściu do przeglądarki wyskakuje mi komunikat: 

"Ta sieć może wymagać logowania aby uzyskać dostęp do internetu" i logo Liveboxa. Jak to wyłączyć? Jest przycisk, żeby przejść do logowania, aczkolwiek po jego naciśnięciu, jak i przejściu na inną stronę wyskakuję ten sam komunikat od nowa.

Pozdrawiam

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dziwny komunikat po wejściu do przeglądarki

To oznacza, że urządzenie najprawdopodobniej jest połączone z siecią Orange Funbox lub Darmowe Orange Wifi a nie bezpośrednio z liveboxem. To jest dodatkowa usługa dzięki której możesz współdzielić pasmo z innym. Połącz się bezpośrednio z liveboxem.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Dziwny komunikat po wejściu do przeglądarki

Tylko jest jeden mały problem, komputer nie jest połączony przez WIFI tylko na kabelku.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dziwny komunikat po wejściu do przeglądarki

A w panelu liveboxa wpisałaś dane logowania neo?
Anonim

Nie dotyczy

Dziwny komunikat po wejściu do przeglądarki


Nate napisał(-a):

Witam,

mam problem z Liveboxem. Po wejściu do przeglądarki wyskakuje mi komunikat: 

"Ta sieć może wymagać logowania aby uzyskać dostęp do internetu" i logo Liveboxa. Jak to wyłączyć? Jest przycisk, żeby przejść do logowania, aczkolwiek po jego naciśnięciu, jak i przejściu na inną stronę wyskakuję ten sam komunikat od nowa.

Pozdrawiam


Wpisz adres serwera, który domyślnie oznaczony jest jako 192.168.1.1. Rozpocznij konfigurację. A gdy router zostanie już skonfigurowany to można bez przeszkód korzystać z pełnej dostępności zasobów sieciowych.powiększ, albo pytaj ponownie

Tu masz pomoc w razie draki:

http://strefawifi.pl/65-Przykladowa-konfiguracja-Livebox-z-Neostrady-TP

Anonim

Nie dotyczy

Dziwny komunikat po wejściu do przeglądarki

Cześć @Nate

Jeżeli któraś z odpowiedzi okaże się skuteczna, oznacz ją proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.