Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dyskusja o IPv6 w Orange i czy może to mieć wpływ na zrywanie połączeń?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Dyskusja o IPv6 w Orange i czy może to mieć wpływ na zrywanie połączeń?

moglibyście mi napisać, albo wysłać na maila info, co zrobić, bo jestem zalogowanym i mam brak dostępu do tej informacji.

 

 

 

 

___________________

*Wydzieliłem post z tematu "Zrywanie połączenia internetowego- światłowód" - moderator Wojciech.

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13345
  • 54725
  • 646

Dyskusja o IPv6 w Orange i czy może to mieć wpływ na zrywanie połączeń?

@pldenity Załóż nowy wątek z opisem problemu, może uda nam się coś podpowiedzieć


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Dyskusja o IPv6 w Orange i czy może to mieć wpływ na zrywanie połączeń?

Wydaje mi się, że rozwiązanie jest w tym wątku, opisane przez madbud 32, tyle, że link przekierowuje mnie do strony, gdzie wyświetla się komunikat brak dostępu.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13345
  • 54725
  • 646

Dyskusja o IPv6 w Orange i czy może to mieć wpływ na zrywanie połączeń?

@pldenity Według mnie adresacja IP publicznego nie ma wpływu na zrywanie połączeń (cokolwiek masz na myśli). Jeśli, to na brak dostępu do niektórych stron...To raczej działanie sieci/urządzeń końcowych może być powodem. Do tamtego rozwiązania i ja nie mam dostępu, więc nic nie zweryfikuję


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2112
  • 11876
  • 54

Dyskusja o IPv6 w Orange i czy może to mieć wpływ na zrywanie połączeń?

Tak IPV6 Jak IPV4 nie ma wpływu na zrywanie połączenia z internetem, jeśli doświadczasz zrywania połączeń internetowych, to zgłoszenie zrobić @pldenity , inna sprawa że IPV6 nie jest jeszcze standardem i wymuszanie IPV6 może stwarzać problemy, wymazać z loginu IIPV6, korzystać z IPV4.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5600
  • 22731
  • 189

Dyskusja o IPv6 w Orange i czy może to mieć wpływ na zrywanie połączeń?

@pldenity 

Tamten link prowadzi w przysłowiowe maliny. Może ktoś z zespołu pomoże. Do nich zgłoś.

Odpowiedź na tytułowe pytanie to: nie. IMHO naturalnie, bo żadnego kontekst nie podałeś.