Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego "Zgłoszenia" są oznaczane jako "Zrealizowane" skoro nie są ?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 8
  • 0

Dlaczego "Zgłoszenia" są oznaczane jako "Zrealizowane" skoro nie są ?

Jestem drugi miesiąc w Orange i już mam 3 zgłoszenia o naturze usterki przez was odnotowane.

Pierwsze zostało rozwiązane, kolejne dwa dotycza tego samego problemu, który nie został zażegnany, a mimo to w Orange widnieją one jako zrealizowane. Dlaczego ?

Może mi to jakis praccownik Orange wyjaśnić ?

Zgłaszam usterkę, kolejnego dnia dzwoni ktos od was, oczywiście nie usuwu jej, patrzę dzień później :

 

Status

Zrealizowane

 

I co ja mam teraz robić, codziennie zgłaszać usterkę, a wy ją bedzieć traktować jakby jej nie było ?

 

Jeśli problem leży poza moim lokalem, a tak jest i orange nie może z dnia na dzień nic zrobić, to trzymajcie zgłoszenie otwarte nawet i 6 miesięcy aż nie naprawicie. A tak jak teraz to wygląda jakby wszystko było w porządku. Szykują się reklamacje w formie pisemnej, oj szykują.

 

zglozenie.jpg

 


zglozenie.jpg
10 ODPOW. 10

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Dlaczego "Zgłoszenia" są oznaczane jako "Zrealizowane" skoro nie są ?

Status "Zrealizowano" oznacza zamkniecie zgłoszenia. Jest równoznaczne z tym ze Orange uważa sprawę za zamkniętą (niezależnie od tego czy pozytywnie czy negatywnie). Ot taka terminologia w Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego "Zgłoszenia" są oznaczane jako "Zrealizowane" skoro nie są ?

No nie powinno dziwić tak jest w tej firmie pisemnie też się nie załatwi. Nie wiadomo czego dotyczy zgłoszenie, ale jeszcze automat może dzwonić i proszą o ocenę sprawy, której nie zrealizowali, także kliencie powodzenia w swoich reklamacjach.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dlaczego "Zgłoszenia" są oznaczane jako "Zrealizowane" skoro nie są ?

A nie masz może wcześniejszej usterki/uszkodzenia jeszcze otwartego?
Bo wtedy i tak wszystko realizowane jest najstarszym zgłoszeniem.

Jeśli dostałeś informację, że usterka jest usunięta, to złóż reklamację na błędne usunięcie uszkodzenia.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 8
  • 0

Dlaczego "Zgłoszenia" są oznaczane jako "Zrealizowane" skoro nie są ?

Piotrek, nie mam

Wkleiłem zdjęcie ze wszystkimi 3 zamkniętymi zgłoszeniami.

Informacji o zamnknięciu zgłoszenia/usunięciu usterki nie dostałem. To chyba w Orange tak nie działa ? Oni po prostu po wykonaniu telefonu do klienta zamykają zgłoszenie i tyle.

Czy Orange w ogóle kiedykolwiek odpowiada na mejle zgłoszeniowe ? Czy zawsze oddzwaniają ?

Tak czy siak jak nie rozwiążą problemu, będę miał podpórke w postaci kilkudziesięciu zgłoszeń i będę dążył do przedterminowego rozwiązania umowy z winy operatora.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 46
  • 3

Dlaczego "Zgłoszenia" są oznaczane jako "Zrealizowane" skoro nie są ?

@Astral

W jaki sposób pierwsze zgłoszenie zostało rozwiązane? Na czym polegała usterka?

 

Najczęściej oddzwaniają przed zamknięciem usterki czy reklamacji - to zależy też od rodzaju sprawy.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 8
  • 0

Dlaczego "Zgłoszenia" są oznaczane jako "Zrealizowane" skoro nie są ?

 

Pierwsze zgłosznie, było innej natury - awaria Orange, brak internetu 2h. Zgłosiłem usterke, jak koljnego dnia oddzwonili to juz bylo ok.

Kolejne 2 zgłoszenia (ze zdjecia 14 i 21 grudzień) dotyczą tego samego problemu, który NIE został rozwiązany, a zgłoszenie widnieje jako zamknięte/zrealizowane.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Dlaczego "Zgłoszenia" są oznaczane jako "Zrealizowane" skoro nie są ?

... @Astral restartowałeś może modem lub dekoder? Nie wiem czego dotyczyły zgłoszenia. Niekiedy po usunięciu usterki przez operatora, trzeba zrobić "reset" odbiornika i po kłopocie...taka mała podpowiedź z mojej strony, nie zakładam z góry że trafna...


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 8
  • 0

Dlaczego "Zgłoszenia" są oznaczane jako "Zrealizowane" skoro nie są ?

Nie restartowałem bo to bez sensu. Ja dobrze wiem gdzie lezy problem, orange tez, nawet jeśli sie wprost do tego nie przyznaje.

Dopóki nie zostanie poprawiona jakość połączen miedzyoperatorskich (europa) nic sie nie zmieni, a łącza bedą "przycinane" O co chodzi ? Jest juz inny temat przeze mnie załozony w tym dziale

https://nasz.orange.pl/t5/%C5%9Awiat%C5%82ow%C3%B3d-i-Neostrada/Orange-tragiczne-wyjscie-na-swiat-ki...

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego "Zgłoszenia" są oznaczane jako "Zrealizowane" skoro nie są ?


Astral napisał(-a):

Nie restartowałem bo to bez sensu. Ja dobrze wiem gdzie lezy problem, orange tez, nawet jeśli sie wprost do tego nie przyznaje.

Dopóki nie zostanie poprawiona jakość połączen miedzyoperatorskich (europa) nic sie nie zmieni, a łącza bedą "przycinane" O co chodzi ? Jest juz inny temat przeze mnie załozony w tym dziale

https://nasz.orange.pl/t5/%C5%9Awiat%C5%82ow%C3%B3d-i-Neostrada/Orange-tragiczne-wyjscie-na-swiat-ki...


@Astral Tez jest na innym forum.