Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Długość oczekiwania na dodanie nowego światłowodu i splitera.

ROZWIĄZANE

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2525
  • 9050
  • 45

Długość oczekiwania na dodanie nowego światłowodu i splitera.

@agat13 nie wiem gdzie tak widziałeś ale taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. To nie przyszłoby odbioru technicznego i fimie by nie zapłacono. Może jakiś odosobniony przypadek gdzie zaraportowano blok z OPP jako wykonany a resztę miano zrobić później lecz ktoś tego nie dopilnował. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13069
  • 53617
  • 624

Długość oczekiwania na dodanie nowego światłowodu i splitera.

@marder  we stolicy. Adresu z oczywistych powodów nie podam, ale sam osobiście wciągałem kabel w rurki w piwnicy wspierwlajac montera...

Żeby to jeszcze na jednym adresie....w drugim miejscu to nawet przejścia między klatkami piwnicą nie było...

W trzecim na cały biurowiec w kamienicy przedwojennej tylko OPP w szafie RACK administracji i zero pionów i poziomów. Tu dopiero technicy mają sajgon...

Nie twierdzę, że to nagminne, ale się zdarza 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2525
  • 9050
  • 45

Długość oczekiwania na dodanie nowego światłowodu i splitera.

Tak to jest jak liczą się tylko słupki w Excelu i wykonanie planu. Zrobili OPP w bloku i zaraportowali że mają już z 60 mieszkań zrobione. A resztę jakoś później się dorobi. Tylko to "później" wygląda tak jak opisałeś.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

Długość oczekiwania na dodanie nowego światłowodu i splitera.

Mam jeszcze dwa małe pytania o tą moją kwestię. Otóż dowiedziałem się od Pana konsultanta, że aby instalacja u mnie była możliwa konieczne jest "doposażenie centrali" i że odpowiednie zlecenie zostało skierowane do realizacji i sprawa podobno ma być załatwiona do 23 października. Czy jest to realny termin?

 

Mam jeszcze drugie pytanie. Czy istnieje coś takiego, jak maksymalny termin na rozpoczęcia świadczenia usługi? Zamówienie na internet zostało zawarte 9 września i zastanawiam się, czy ta data 23 października to przypadkiem nie jest maksymalny termin po którym zamówienie automatycznie zostanie anulowane. I dlatego też oni muszą spieszyć się, aby zdążyć przed terminem.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13069
  • 53617
  • 624

Długość oczekiwania na dodanie nowego światłowodu i splitera.

@dedykjpTermin realny, ale orientacyjny, wynikający prawdopodobnie  z planowania i wewnętrznych zasad firmy (jakiś termin trzeba określić w systemach)

Zdaje mi się, że w przypadku trudności technicznych z uruchomieniem, termin "ważności" umowy się wydłuża do załatwienia sprawy, lub anulowania zamówienia z powodu braku możliwości


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2525
  • 9050
  • 45

Długość oczekiwania na dodanie nowego światłowodu i splitera.

@dedykjp doposażenie w nowy splitter do 23 października jak najbardziej jest do zrobienia. Terminy są orientacyjne i nie są wiążące dla firmy.