Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Długi okres oczekiwania na założenie internetu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Długi okres oczekiwania na założenie internetu.

patrząc na to co mam u siebie, to takie rzeczy już mnie nie dziwią 😆


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1278
  • 3065
  • 31

Długi okres oczekiwania na założenie internetu.

@mardero wielu rzeczach zapewne nie slyszałes (ja też) a które maja miejsce.
to ze musi byc a nie jest to tez nie przypadek 🙂

kończąc w tym temacie mam rade dla @Paluszeg  "cisnął" osobe z ktora podpisal umowe


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2531
  • 9069
  • 45

Długi okres oczekiwania na założenie internetu.

@PARANOJA  Wiesz to jest taka czysta gdybologia. Ja piszę Ci jak to jest realizowane w praktyce bo na to są instrukcje, wytyczne operatora a nawet kursy i szkolenia dla podwykonawców. Jeśli coś zostało źle wykonane to musi zostać naprawione. A kto zawinił i na jakim etapie to już tutaj tego nie rozstrzygniemy. 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 56
  • 0

Długi okres oczekiwania na założenie internetu.

Możecie mi Panowie zdradzić czy jeśli ta wizyta (05.07) została ustalona przez reklamacje to jeśli znowu nie przyjdą to co wtedy mi pozostaje zrobić? To pierwsza reklamacja. Jak mi powiedzieli o jakiejś eskalacji to spodziewałem się odezwu od razu, a tu nic. Czy reklamację i eskalację w Orange są tak jakby ich nie było?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13095
  • 53770
  • 629

Długi okres oczekiwania na założenie internetu.

@PaluszegNiestety do tego terminu nic nie zrobisz. Odnieść się możesz do czynności wykonanej, bądź nie...Nie możesz wnioskować, że nie przyjdą i tego reklamować 🙂

Co zrobić, gdy nie przyjdą? Pierwszymi symptomami będzie brak kontaktu przed wizytą  ze strony obsługi (potwierdzenie terminu przez infolinię) i  monterów. Monterzy nie mogą przyjść "z marszu". Muszą potwierdzić instalację przed...

Jak się nie pojawią, pomyślimy co dalej 🙂


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 56
  • 0

Długi okres oczekiwania na założenie internetu.

Screenshot_20210705-214304.jpg

A więc Panowie, co teraz?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13095
  • 53770
  • 629

Długi okres oczekiwania na założenie internetu.

@Paluszeg Teraz trzeba ich przyjąć, a wcześniej dopytać się o datę na umowie mówiąca o rozpoczęciu świadczenia usługi w komplecie. Najlepiej podczas potwierdzania umawia ej wizyty


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Długi okres oczekiwania na założenie internetu.

@Paluszeg  tak jak mówi @agat13 , przyjmij technika(ów) niech zamontują i uruchomią usługi, na koniec dostaniesz papiery do podpisu - sprawdź datę rozpoczęcia świadczenia usługi łączonej. Miejmy nadzieję że to koniec Twojej batalii i wszystko będzie już grało, oczywiście informuj nas o postępach. Powodzenia.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 56
  • 0

Długi okres oczekiwania na założenie internetu.

ale przecież nadal nie ma pionów w bloku.. cały czas ta sama sytuacja... nie zrobił, bo pionow nadal nie bylo..


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Długi okres oczekiwania na założenie internetu.

@Paluszeg  może technicy przyjdą i pociągną z piwnicy z głównej skrzynki do Ciebie instalację (w końcu od tego są 🤔).