Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Orange odpowie na ofertę Inei?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Czy Orange odpowie na ofertę Inei?

Co się niby zmieniło na rynku dostępu do Internetu? Poczekajmy na testy rzeczywistych przepływności 😉

Można zacząć sprzedawać i 40Gbps tylko z jakim SLA ja się pytam? 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Czy Orange odpowie na ofertę Inei?


@pawel__bnapisał(-a)

Co się niby zmieniło na rynku dostępu do Internetu? Poczekajmy na testy rzeczywistych przepływności 😉

Można zacząć sprzedawać i 40Gbps tylko z jakim SLA ja się pytam? 


Zmieniła się oferta dużego gracza na rynku. Mnie nie interesuje 10Gbps ani nawet 1Gbps symetrycznie, ale wielu klientów może być zainteresowana 100/100, 300/300 czy nawet 600/600. Nie rozmawiamy o dostępie do internetu tylko o ofercie. Zdaje się, ze Inea w rankingach szybkości internetu stacjonarnego jest w czołówce, trochę wyżej niż Orange. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Czy Orange odpowie na ofertę Inei?

A z ciekawości jaką ofertę  ma Orange we Francji?

2018-11-06_123330.png

I co tam widzimy w prędkościach ? 300/300 oraz 1Gbps/300. O cenach nie dyskutujmy, inna oferta, inny rynek , inne płace. jak widać Orange France zmienia oferty , dostosowuje ją do zmieniających trendów. Pytanie : co zrobi Orange Polska?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Czy Orange odpowie na ofertę Inei?

Jak widać, coś się ruszyło, na razie w formie usługi testowej:
https://www.gsmonline.pl/artykuly/orange-swiatlowod-2-5-gbps-zasieg-czy-warto-opinie-ceny


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Czy Orange odpowie na ofertę Inei?

Na razie to testy, ale mnie bardziej interesuje, czy Orange myśli o zmianie oferty dla aktualnych użytkowników. Czy są plany podwyższenia uploadu dla obecnych użytkowników światłowodu w Orange?

@zbigniewwjakieś newsy?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Czy Orange odpowie na ofertę Inei?

@Kierus57, prace nad rozwojem oferty i wdrożeniem nowym rozwiązań cały czas trwają, niestety nawet jeśli takie plany na zwiększenie przesyłowości upstream by były, nikt o takowych publicznie nie powie przed oficjalną informacją.