Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czerwona dioda przy światłowodzie i brak prz Internecie


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Czerwona dioda przy światłowodzie i brak prz Internecie

Na FunBox 3.0 z którym nie było problemów zaczeła się świecić czerwona dioda przy światłowodzie a przy internecie nie świeci sie wogóle i nie ma internetu w domu przez to a jest mi potrzebny do pracy.

 

___________

* Temat przeniesiony z Modemy i routery - moderator Bartłomiej

6 ODPOW. 6

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 449
  • 1135
  • 13

Czerwona dioda przy światłowodzie i brak prz Internecie

Sugerowałbym zadzwonić na infolinię i zgłosić awarię, na forum raczej nikt Ci nie pomoże. U mnie była taka awaria parę dni temu, okazało się, że w prawie całym mieście - zgłoszona, na infolinii powiedzieli, że czas naprawy do 36 godzin, ale naprawione było po 2 godzinach.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5764
  • 23389
  • 197

Czerwona dioda przy światłowodzie i brak prz Internecie

@Matetuto 

Możesz oczywiście spróbować zrestartować, ale połączenie optyczne raczej nie wstanie samo. Awarię trzeba zgłosić, to jedyne co tutaj możemy poradzić.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13564
  • 55455
  • 663

Czerwona dioda przy światłowodzie i brak prz Internecie

@Matetuto  zerknij tu https://nasz.orange.pl/t5/Internet-domowy/Funbox-3-0-czerwona-dioda-%C5%9Bwiat%C5%82owodu/td-p/31975...

Jest opis czerwonej diody, co oznacza za słaby sygnał optyczny  Dociśnij wtyczki patchcordu światłowodowego ( możesz je wyłączyć i wetknąć ostrożnie jeszcze raz) 

Myślę jednak, że zgłoszenie na czacie z odpowiednim opisem tej diody będzie najlepszym rozwiązaniem, gdy dociśnięcie wtyczek nie pomoże.

P.S.Zerknij czy przypadkiem przewody nie są złamane czy czyms nie przytrzaśnięte


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Czerwona dioda przy światłowodzie i brak prz Internecie

Kontaktowałem się z infolinią i powiedzieli mi to samo i mam nadzieję że nie będę musiał czekać dłużej niż ty 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 449
  • 1135
  • 13

Czerwona dioda przy światłowodzie i brak prz Internecie

Trzymam kciuki!


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2641
  • 9541
  • 47

Czerwona dioda przy światłowodzie i brak prz Internecie

@Matetuto Coś z sygnałem. Światłowód strzelił albo u ciebie w domu albo gdzieś na linii.