Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Częste rozłączanie - zbyt niski margines SNR?

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 6
  • 0

Częste rozłączanie - zbyt niski margines SNR?

W ciągu 2 dni przybyło tylko 15 zwykłych błędów, wszystkie w nocy, gdy komputer był wyłączony, czyżby się w miarę ustabilizowało? 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Częste rozłączanie - zbyt niski margines SNR?


matowsky71 napisał(-a):

W ciągu 2 dni przybyło tylko 15 zwykłych błędów, wszystkie w nocy, gdy komputer był wyłączony, czyżby się w miarę ustabilizowało? 🙂


@matowsky71Pokaz jak to wygląda ?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 6
  • 0

Częste rozłączanie - zbyt niski margines SNR?

@Anonim różnica po prawie dwóch dniach:

 

bledy.PNGbledy2.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Częste rozłączanie - zbyt niski margines SNR?

@matowsky71Spora poprawa u ciebie Emotikon: Bardzo szczęśliwy mam nadzieje że już nie będziesz restartował routera Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Częste rozłączanie - zbyt niski margines SNR?

@matowsky71, ja bym szukał dalej przyczyny. Nie pokazałeś wszystkiego i trzeba uwierzyć Ci na słowo. Od błędów aż się roi!. Aby sprawdzić obecną konfigurację karty sieciowej i obsługiwane przez nią prędkości kliknij.

Druga istotna rzecz, to czy dokonywałeś zmian w ustawieniach FunBoxa? Czy połączenie masz przez Ethernet, czy bezprzewodowo? Czy nie ma konfliktów w synchronizacji? Jak poprawnie wykonać speedtest? Jak sprawdzić rodzaj karty sieciowej LAN? Jak sprawdzić rodzaj karty Wi-Fi? Gdzie najlepiej ustawić modem by internet przez Wi-Fi działał szybko i stabilnie? Dlaczego warto rozdzielić sieć Wi-Fi na 2,4GHz i 5GHz? Jak podzielić pasmo Wi-Fi? Szybkość internetu a wydajność Twojego sprzętu. Ile pytań, tyle może być problemów. PDF

Pokażę Ci błędy, które mi wyskoczyły podczas zmian wartości na karcie sieciowej i w modemie na Moje Wi-Fi. Porównaj z moimi poprzednimi, gdzie margines szumu w dół podskoczył do 10.1 dB, a błędy z 1 na 15. Pomyśl troszkę i zastanów się, gdzie u Ciebie (być może) leży problem? Sprawdź przy okazji, jak ulicami w Twojej miejscowości biegnie schemat połączeń prędkości. Bo ja np. jestem na końcu najniższej, dostępnej prędkości neostrady. Tu masz

Błędy DSL.png

Anonim

Nie dotyczy

Częste rozłączanie - zbyt niski margines SNR?

@Anonim  O co chodzi?  "Czy nie ma konfliktów w synchronizacji?"

 

@matowsky71  Jaka jest odpowiedź na   netsh interface tcp show global

 

Bez tytułu18.png

 

Dla informacji na 1000 wysłanych pingów do dns-a 1 strata

 Bez tytułu19.png

Bez tytułu20.png

Bez tytułu21.png

 

Anonim

Nie dotyczy

Częste rozłączanie - zbyt niski margines SNR?

@Anonim, ano o to chodzi z tą synchronizacją:

Dla SNR.JPGPołączone sieci.JPGPanel-centrum synchronizacji.JPG

i o to, że disabled o czymś świadczy (chociaż j, angielskiego nie znam). Po za tym, @matowsky71 nie pokazał, co  tak naprawdę tam ma :[press any key to continue to explanation of summary - Naciśnij dowolny klawisz, aby kontynuować objaśnienie podsumowania].

large[5].png

Poza tym, disabled chyba znaczy niepełnosprawny, tak? Ja myślę, że u @matowsky71 jest większy problem, niż z linią, skoro nie do końca mówi nam wszystko. Niech się wypowiedzą inni członkowie Społeczności, bo ja już wymiękam.

 

Anonim

Nie dotyczy

Częste rozłączanie - zbyt niski margines SNR?

@Anonim, pomożesz mi zdiagnozować moje połączenie za pomocą cmd? Tak to u mnie wygląda na chwilę obecną (2017-05-17)

SYN Retr.JPGDSL-modem.JPGmodem-główne.JPG

Anonim

Nie dotyczy

Częste rozłączanie - zbyt niski margines SNR?

@Anonim  Z windowsem 10 nie miałem styczności, ale te ustawienia wydają się być poprawne i chyba niema potrzeby nic zmieniać.

Anonim

Nie dotyczy

Częste rozłączanie - zbyt niski margines SNR?

@Anonim, a ja miałem do czynienia z Windowsem 7 od samego początku i troszkę go poznałem. Nieważne, czy to system taki, czy inny, ale jak się gra bez opamiętania, nie zważając na procedury bezpiecznego surfowania, to gdzieś i kiedyś musi "zaboleć". Moje wieczorne sprawdzanie:

100procentsukcesu.JPGSpeedtest-moje.JPG