Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Codzienne problemy ze stabilnością neostrady.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Codzienne problemy ze stabilnością neostrady.

Posiadam neostrade w pakiecie do 20MB/s, w umowie min downland 10MB/s, niedługo minie rok i pomoc techniczna z orange nie potrafi naprawić problem,najlepszym rozwiazaniem na poprawienie stabilności według ORANGE to siedzenie przy gniazdku i restartowanie Liveboxa co 10 min, ale nie o to chodzi przecież. Codziennie przez cały dzień wystepują problemy , najgorzej jest w godz 17:00-do 1,2 w nocy. Chcąc obejrzeć cos w internecie streamy(twitch.tv) ciągle bufforuje gubi pakiety. Pomożcie co mam z tym wkńcu zrobić.twitch.JPG

Tutaj poniżej praca neostrady z 14-10-2016 z przed kilku minut:14-10.JPG

Tutaj z 13-10-2016:terazzz.JPGsdfgadsgdfahfdhfh.JPG

Tak to u mnie wygląda codziennie jakieś pomysły??? Nie mam minimum które mam w umowie!

12345.JPG12345678.JPG

23 ODPOW. 23
Anonim

Nie dotyczy

Codzienne problemy ze stabilnością neostrady.

Napisz reklamacje do Orange w tej sprawie


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Codzienne problemy ze stabilnością neostrady.

W kazdym miesiącu składam to oczywiste, bo jak poinformowali obniżyc rachunku na kolejne miesiace z tego tytułu nie mogą, tylko mam reklamować. Mamy 21 wiek... a tak pracuje neostrada....

Anonim

Nie dotyczy

Codzienne problemy ze stabilnością neostrady.


Matt napisał(-a):

W kazdym miesiącu składam to oczywiste, bo jak poinformowali obniżyc rachunku na kolejne miesiace z tego tytułu nie mogą, tylko mam reklamować. Mamy 21 wiek... a tak pracuje neostrada....


Problem masz z przeciążaną centralą.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Codzienne problemy ze stabilnością neostrady.

Rozdzielnia jest 600-700 m od domu, czyli jak centrala niezainwestuje w technologie to nic nie jest w stanie poprawic stabilności?

Anonim

Nie dotyczy

Codzienne problemy ze stabilnością neostrady.

Z tego co widać to jest już problem z pingiem do routera, a reszta na odległość nie do zdiagnozowania.

Komputer router od tego trzeba zacząć tam powinien być rejon 1ms. na kablu. Tracert do twitch.tv i tracert orange.pl tak się zachowuje.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Codzienne problemy ze stabilnością neostrady.

Używam bezprzewodowej karty sieciowej, ale odległość od Liveboxa 2.0  jest do 5m , zakupiłem nawet najnowszą na rynku Archer T4U. Na kablu zachowanie jest identyczne.

tanksssss.JPG

a chcąc zagrać , to jak widac ale głownie serwery tpnet robią problem...

Anonim

Nie dotyczy

Codzienne problemy ze stabilnością neostrady.

Po kablu do routera ping powinien być rejon 1ms. tak powinno być cały czas, a tutaj to skacze z tego co się mogę zorientować, można jeszcze odłączyć linie i wtedy powysyłać z 500 pingów do routera i zobaczyć ich wartości w dłuższym czasie tylko to robimy po kablu.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Codzienne problemy ze stabilnością neostrady.

Zrobiłem jak napisałeś, za pomocą kabla 2,3ms , natomiast na WiFi 4-6msna kablu.JPG

Anonim

Nie dotyczy

Codzienne problemy ze stabilnością neostrady.

@Matt tak jak sugerują koledzy żłóż reklamację w BOK.