Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ciągłe rozłączenia internetu w Funboxie 2.0


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53240
  • 617

Ciągłe rozłączenia internetu w Funboxie 2.0

@marysia_kow kabel i gniazdo ok, ale przesledź trasę z odczep od głównego kabla to gniazdo w miejscu łączenia i rozgałęzienia. Zyskasz parę decybeli tłumienia i podniesiesz SNR. Tak to działa Niestety. Ma zostać łącze główne do gniazda z modemem które też fotnij

Widzę obok jakieś podcinane kable. Sprawdź czy się łącza z linią i też wywal


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 10
  • 0

Ciągłe rozłączenia internetu w Funboxie 2.0

powiem wprost ze nie do konca wiem o co chodzi, jesli chodzi o kable na drugim zdjeciu poza tymi kolorowymi w tym bialym czyms to sa jakies do telewizora i kina domowego. jesli mialabym cos kombinowac z kablami to poczekam az ktos bardziej doswiadczony bedzie mogl to zrobic za mnie bo sama jestem zielona w temacie i nie chce narobic szkód


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53240
  • 617

Ciągłe rozłączenia internetu w Funboxie 2.0

@marysia_kow prosta sprawa. Tak jak na górnym zdjeciu po rozkreceniu gniazda masz przykręcone dwa druciki ( biały i niebieski ) z tego białego kabla, przesledź gdzie on idzie i gdzie się kończy. Musi się łączyć z kabelkiem z zewnątrz i tym od drugiego gniazda. Inaczej by wcześniej telefon nie działał. Trzeba go tylko odczepić id linii głównej i dobrze ponownie połączyć tamte pozostałe dwa kable. Aby były na wprost, bez odgałęzień

Więcej wiary w siebie. Skoro wiesz jak działa wkrętak to i kabelek wysledzisz...