Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości samodzielnej zmiany strefy domowej


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Brak możliwości samodzielnej zmiany strefy domowej

Dzień dobry,

posiadam usługi TV satelitarna i internet Orange Love.

Nie mam możliwości samodzielnej zmiany "Strefy domowej". W zakładce "umowy i urządzenia", status usługi jest "Brak wyznaczonej strefy" a pod przyciskiem "Pokaż strefę domową" mam tylko info bez przycisku wyznacz strefę. W zakładce "Pakiety i usługi" w usłudze "N. Strefa internetu domowego" też nie mam możliwości zarządzania strefą. Strefę mam, co parę miesięcy zmieniam ją przez BOK, a samodzielnie nie mogę. Zrzuty ekranu poniżej. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

strefa internetu.JPGn strefa internetu.JPG

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak możliwości samodzielnej zmiany strefy domowej

Przy aktywnej usłudze TV bywają z tym problemy. Jeszcze ta funkcjonalność nie jest udostępniona wszystkim. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

PS. W tle zdjęcia widać numer seryjny użytkowanej sim, warto o ukryć z publicznego forum.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Brak możliwości samodzielnej zmiany strefy domowej

Dziękuję za wyczyszczenie numeru.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Brak możliwości samodzielnej zmiany strefy domowej

Mam to samo, LTE użytkowane w nowym miejscu a dane schodzą z pakietu który jest poza strefą... Na telefonie udało mi się włączyć ponownie strefę domową ale cały czas pokazuje się symbol zegarka a zrobiłem to jakieś 12h temu. Słabe to.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Brak możliwości samodzielnej zmiany strefy domowej

Ja ze swoim numerem przypadkowo zmieniłem na nową strefę domową.

Nie chciałem, aby na karcie SIM był numer PIN, a zdjąć siego nie dało. Postanowiłem więc wymienić kartę sim samodzielnie, według opisu:

https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Samodzielna-wymiana-karty-SIM-przy-u%C5%BCyciu-startera-prep...

https://www.orange.pl/omnibook/samodzielna-wymiana-karty-sim

Po uruchomieniu nowej karty SIM ustawiła mi się strefa domowa w nowym miejscu, tu gdzie wymieniałem kartę SIM.

I tak pozostawiłem już do końca umowy.

Miałem w tedy internet ze strefy domowej i dodatkowe 100 GB LTE dzielonego.