Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak internetu po 19


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Brak internetu po 19

Dobry wieczór, od jakiegoś tygodnia, co wieczór brakuje połączenia z internetem, na stronie routera jest napisane, że Adsl nie działa.

Dzieje się tak tylko wieczorem, przez cały dzień internet jest w porządku, wieczorem traci połączenie, nawet na chwile się już nie połączy i rano znów internet działa. 

Co to może być za przyczyna? Mój router to: sagemcom fast 2704

Pytałem w obsłudze czy są prowadzone jakieś prace w mojej okolicy i powiedzieli, że nie, jak mam zgłosić taką awarię skoro w dzień internet jest taki jak powinien być a problem zaczyna się o 19? Serwisanci raczej pracują maksymalnie do 17:00 także nie mam pojęcia co robić, gdyż gdy przyjadą do mnie w dzień, internet będzie działał normalnie...

Macie jakieś sugestie co to może być za przyczyna, ktoś może się spotkał z takim problemem?

 

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu po 19

Zrzuty zrób z Routera, zgłoszenie też wypada zrobić, przez ten tydzień kilka zrzutów byś nazbierał, coś jest nie tak z łączem.

 

Edit:

Dodam jeszcze, to co ty widzisz na Routerze, Operator też, więc nie ma że coś kręcisz @daiwd2000,

przy 2 takiej usterce już trzeba reagować.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Brak internetu po 19

Czego dokładnie te zrzuty? Bo tutaj jest strona główna. Chodzi mi o to, że w ciągu dnia internet jest taki jak powinien, tylko właśnie po tej 19 odcina go no i jak zadzwonię żeby to zgłosić i przyjadą w południe to nic nie zrobią pewnie... Nigdy wcześniej tak nie miałem, dopiero od tygodnia się zaczęło ale nie przejmowałem się zbytnio tym, bo mam trochę internetu mobilnego z telefonu, myślałem że samo minie, no ale jednak chyba trzeba jakoś zareagować.
1.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu po 19

Tam gdzie połączenie z Internetem, jak brak to zrzut, ale pal licho po tygodniu zrzuty, oni wszystko rejestrują, zgłoszenie na chat zrób, że od 19:00 netu brak, jak będą zbywać to wtedy dołącz zrzuty z Routera. Tak informacyjnie kontakt z Orange.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Brak internetu po 19

Coś nie mogę się połączyć z tym chatem, pewnie już nie pracują o tej porze, jutro to zrobię, dzięki za info 🙂 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak internetu po 19

czat jest do 21:30