Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak internetu na Modulacji ADSL


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 5
  • 0

Brak internetu na Modulacji ADSL

Witam. Dzis w dzien rozlaczylo mi internet ) ze wzgledu na ilosc bledow crc rzedu 20 tysiecy co jest norma 2-3 razy dziennie ) jednak problem jest taki ze router nie jest w stanie nawiazac od tamtego czasu synchronizacji z linia ADSL musialem go przelaczyc na GDMT tylko wtedy dziala.... Oczywiscie nie msuze mowic ze predkosc max na GDMT jest mniejsza niz ADSL... Czy to mozliwe zeby ADSL lacze calkowicie padlo ? Oczywiscie dalem zgloszenie tylko co z tego jak odbiera ja automat i nei jestem w stanie wyjasnic problemu ... W dzieniku zdarze kiedy przelacze router  na ADSL wyskakuje ADSL down.

 

Dodam jeszcze moze ze zanim router padl mialem na ADSL 

SNR margin

Down 5.5  Up 3.3  ( norma u mnie to 6.5 / 7.0 )

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak internetu na Modulacji ADSL

Może tak być. Wstępną diagnostykę można dokonać na bocie czatu. Na stronie http://orange.pl/kontakt wybierz Uruchom przy czacie z doradcą po lewej stronie. Następnie zignoruj komunikat o dostępności doradców i kliknij Rozpocznij. W okienku wybierz Zgłoszenie usterki usługi stacjonarnej - i dalej juz prosto.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 5
  • 0

Brak internetu na Modulacji ADSL

Niestety jak klikam na rozpocznij nic sie nie dzieje . No coz poczekam do jutra w takim razie popisze z konsultantem rano. Dzieki za info.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak internetu na Modulacji ADSL

Można też zadzwonić na infolinię 510100100 ale to zwykle coś kosztuje.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 5
  • 0

Brak internetu na Modulacji ADSL

Przelączylem jeszcze na chwile router na ADSL zeby pokazac jak to dokaldnie wyglada w dzienniku

wewewew.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu na Modulacji ADSL

Tak się ustawia lub można sobie wymusić konkretną modulację. Pisanie, że padło ADSL to by oznaczało, że w ogóle nie działa.

tplink.png

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 5
  • 0

Brak internetu na Modulacji ADSL

Jak mam tak ustawione to nie lapie synchronizacji. Jedynie jak ustawie modulacje reczeni na gmdt to mam neta

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu na Modulacji ADSL

W zgłoszeniu to trzeba było podać, że brak modulacji (ADSL 2, ADSL 2+). Na auto powinno zapałać z jakąś dostępną, ale jak nie chce, może tego nie oleją.