Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak internetu FunBox 2.0

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Brak internetu FunBox 2.0

Witam, od kilkunastu godzin mam w domu problem z FunBoxem - wczoraj wieczorem internet i telewizja (internetowa) przestały działać. Od tego czasu na routerze diody Zasilanie, WAN i WiFi nie świecą się, diody @, telefon i WPS świecą się na czerwono, dioda DLS świeci się na zielono. Liczne restety routera oraz wlaczenia - wylaczanie nie pomagają. Po przywroceniu zasilania wylaczonemu routerowi natychmiast diody zapalają się w opisanej przezemnie konfiguracji. Przycisk reset nic nie zmienia. Odlaczenie kabla DSL tez nie zmienia niczego. Sprawę zgłosiłem, do 72h mam zostać powiadomiony o możliwej przyczynie usterki i sposobie jej rozwiązania. Jednakże są to aż trzy doby, a zapotrzebowanie na te dwie uslugi jest... co tu duzo mowic - ogromne.
Czy ktoś z was kiedyś spotkał sie z podobna sytuacją?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak internetu FunBox 2.0

@Kraku  tylko zgłoszenie awarii do BOK... Awaria "internetu" dotknęła mnie niedawno, jak mnie informowano przy zgłaszaniu była "masowa w mojej okolicy", ale naprawiono tego samego dnia. Nie świeciła mi wówczas lampka oznaczona "@" czy "telefon" to już nie pamiętam. Ta z małpką chyba jest najważniejsza. Dziwi mnie natomiast, że nie świeci zasilanie...

Sądzę, że termin który Ci podano jest maksymalnym...

 

Uzupełniłem, po głębszej lekturze Twojego posta.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak internetu FunBox 2.0

@Kraku  tylko zgłoszenie awarii do BOK... Awaria "internetu" dotknęła mnie niedawno, jak mnie informowano przy zgłaszaniu była "masowa w mojej okolicy", ale naprawiono tego samego dnia. Nie świeciła mi wówczas lampka oznaczona "@" czy "telefon" to już nie pamiętam. Ta z małpką chyba jest najważniejsza. Dziwi mnie natomiast, że nie świeci zasilanie...

Sądzę, że termin który Ci podano jest maksymalnym...

 

Uzupełniłem, po głębszej lekturze Twojego posta.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Brak internetu FunBox 2.0

@Kraku Czy odpowiedź Miska poodwiedzała Ci co robić? Może w takim razie zasługuje na oznaczanie jako rozwiązywanie? Takie działanie pomoże innym osoba z podobnymi wątpliwościami. Szczęśliwy mężczyzna


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Brak internetu FunBox 2.0

Odświeżę temat,  mam to samo czy zgłaszać na infolinie nic nie pomaga ani odłaczenie od zasilania nic..

Lampka zasilania się nie świeci z rezsztą widać na foto.


IMG_20180701_220129.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu FunBox 2.0

@Marc1Widać że jest uszkodzony router jest pozostaje wymiana.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Brak internetu FunBox 2.0

@Kraku Tak, jak wspomniał @Anonim uszkodzony jest router i potrzebna jest wymiana.

Najważniejsza dioda to oczywiście zasilanie, DSL i @.

Zasilanie - wiadomo 🙂

DSL - pokazuje synchronizację z siecią.

@ - pokazuje czy sesja PPP jest nawiązana poprawnie, czy internet działa.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Brak internetu FunBox 2.0

Nie wiem o co chodzi ale świeciło się jak na foto, nic więcej nie robiłem. Rano wstaję wszystko śmiga diody świecą na zielono internet jest. 

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu FunBox 2.0

@Marc1Może jednak coś się z nim dzieje bo kontrolka od zasilania nie powinna zgasnąć