Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokowanie OBS


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Blokowanie OBS

To zobacz twitch z serwerem Frankfurt. Ogólnie Orange chyba siadły połączenia do niektórych serwerów, stąd ten problem.

 

Możesz jeszcze zresetować stream key na swoim koncie. Ja streamuję tylko przez twitch (jak orange pozwoli, bo często znajomi narzekają na lagi), więc nie wiem jak to jest na youtubie.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Blokowanie OBS

@Wojciech

Zrobiłem tak, nadal nic.

 

@Banan9

Streamowanie gdzie indziej to żadne rozwiązanie., Chcę na yt i to powinno mi działać i koniec kropka.

 

edit

twitch działa, yt nadal nie


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Blokowanie OBS

No to nic nie poradzisz. Orange na światłowodzie ma masę problemów. Ja mówię - też nie mogłem streamować, już miałem pisać na forum ale poradziłem sobie z tym zmieniając serwer na Frankfurt i resetując stream key.

 

Może za jakiś czas samo się naprawi. Skoro wcześniej działało a teraz nie działa , do tego działa z neta mobilnego - no to światłowód jak zwykle zawodzi. Nic nie poradzisz.

 

EDIT: No widzisz, twitch działa. Więc 100% Orange jest winowajcą.

 

Ewentualnie spróbuj jakiś VPN jeśli już bardzo potrzebujesz streamować, ale jedynie płatne zaoferują Ci wystarczający upload. Ja też jestem zdania że to chore płacić tyle za światłowód i mieć tyle problemów. Nie przejmuj się.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Blokowanie OBS

No i co dalej? Ktoś z pracowników raczy się odezwać? U mnie problem też występuje i ewidentnie problem leży po stronie Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Blokowanie OBS

To złóż reklamację. Na forum nikt się nie odniesie w konkrecie bo to wrażliwe kwestie dotyczące pojedynczej usługi. Nie jest to jakaś kwestia globalna.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Blokowanie OBS

W sumie nie pomyślałem o tym, dzięki 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Blokowanie OBS

Sprawdź czy działa Ci streamowanie. Mi nagle zaczęło działać