Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokowanie łącza - mimo braku instalacji przez Orange, inny operator nie może zainstalować internetu

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 36
  • 0

Blokowanie łącza - mimo braku instalacji przez Orange, inny operator nie może zainstalować internet

Nie zrozumiałeś, wypowiedź dotycząca funboxa to była ironia... mam całą sieć już postawioną, nie potrzebuje dodatkowego gówna z bajerami, których i tak nie używam. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1273
  • 3050
  • 31

Blokowanie łącza - mimo braku instalacji przez Orange, inny operator nie może zainstalować internet


@Natalia_napisał(-a)

 ...mam całą sieć już postawioną, nie potrzebuje dodatkowego gówna z bajerami, których i tak nie używam. 


Śmieszą mnie tacy klienci. Zamów usługę niestandardową a nie dla "dzieci" 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Blokowanie łącza - mimo braku instalacji przez Orange, inny operator nie może zainstalować internet

O jakich bajerach mówisz? Funbox to jest oficjalny router który Orange montuje u klienta i w razie czego konfiguruje. Linia musi być zestawiona i uruchomiona żeby klient widział że wszystko działa. Po wyjściu monterów możesz go sobie schować do szafy i podłączyć swój prywatny. Cokolwiek jednak będzie się z nim działo to już zawsze będzie Twój problem ponieważ Orange nie naprawia ani nie konfiguruje prywatnego sprzętu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Blokowanie łącza - mimo braku instalacji przez Orange, inny operator nie może zainstalować internet


@Natalia_napisał(-a)

Nie zrozumiałeś, wypowiedź dotycząca funboxa to była ironia... mam całą sieć już postawioną, nie potrzebuje dodatkowego gówna z bajerami, których i tak nie używam. 


Zrozumiałem. Natomiast Ty nie zrozumiałaś co zamówiłaś i może stąd Twoje problemy? A ironia była wyjątkowo nietrafnie zaadresowana, bo Funbox nie ma żadnych bajerów. To wyjątkowo ubogi w opcje konfiguracyjne sprzęt z raczej niskiej półki. Nie masz obowiązku go używać (jak słusznie koledzy wcześniej zauważyli), jeśli masz coś lepszego i potrafisz to coś skonfigurować. A nazwa jak nazwa, widziałem gorzej oddające istotę rzeczy, jak choćby pakiet "Love". Też Ci się z czymś zabawnym skojarzył?

Co do meritum natomiast to upewnij się przede wszystkim, że zamówienie zostało faktycznie anulowane.