Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bezczelność i kłamstwa


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 32
  • 0

Bezczelność i kłamstwa

A ja Grodzisk Mazowiecki. I bryndza rowniez.

Anonim

Nie dotyczy

Bezczelność i kłamstwa

Bo problem leży w routerach brzegowych. To one powodują podwyższenie pingów, utraty pakietów na poziomie sieci Orange, a dalej... ohoho ;[ 

 

Gdyby tylko w sieci Orange było w porządku - to dalej, szczerze, nie byłoby tak tragicznie. 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 33
  • 1

Bezczelność i kłamstwa

W celu odciążenia sieci Orange zdecydowało się obciąć łącza użytkownikom. Od paru dni mam maksymalny transfer 120 Mbit/s

 

To jest dokładnie 20 Mbit nad gwarantowanymi parametrami umownymi.

 

Spryciarze

 

pablos91_0-1585168384435.png

 

Ale w ogóle mnie to nie dziwi, poza takimi krytycznymi momentami jak teraz, regularnie w godzinach szczytu zawsze jest problem, rozmawialiśmy sobie o tym w wielu wątkach tu na forum czy to chodzi o opóźnienie czy niestabilność łącza.

 

Może tym razem ktoś rozliczy Orange za te brednie którymi nas karmią. Infrastruktura neostrady sprzed dekady powinna zostać zupgredowana, ale francuz nie ma zamiaru inwestować. Kupił za bezcen i spija śmietankę.

 

Pozdrawiam forumowiczów!


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 32
  • 0

Bezczelność i kłamstwa

u mnie akurat dzis mam full transfer 300/50 i dobry ping odziwo....

Anonim

Nie dotyczy

Bezczelność i kłamstwa

@deoxxo  widocznie mniejsze obciążenie sieci, stąd masz tak szybko 😎

Anonim

Nie dotyczy

Bezczelność i kłamstwa

U mnie jest dzisiaj również w porządku. Mogą obciąć prędkości - oby to po prostu działało stabilnie. Niech każdemu dadzą co najmniej 100 Mbps bądź w przypadku opcji 600/1000 coś więcej, więcej obecnie nie potrzeba. Najważniejsze, aby usługa działała bez opóźnień. 

Anonim

Nie dotyczy

Bezczelność i kłamstwa

U mnie dostawca netu przycina pobieranie o 25% w godzinach szczytu, potem jest nawet szybciej niż w umowie, więc nie narzekam, gorzej z LTE, cały dzień jest wolno, teraz dopiero max prędkość jest 😎

Anonim

Nie dotyczy

Bezczelność i kłamstwa

Może Orange zrobi podobnie, odciąży to trochę sieć. 

Byłoby fajnie. Wolę 100 Mbps i działający internet, niż 1G z lagami.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 32
  • 0

Bezczelność i kłamstwa

śmiało by mi mogli przyciąć transfer do opcji 100/10... aby ping był na poziomie taki jak zawsze.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 25
  • 0

Bezczelność i kłamstwa

Radzę składać skargi pisemne, zbiorowe...

 

Piszę o tym od dawna przed koroną!  Zaśmiecają mi temat jak sadze ludzie opłąceni przez Orange.

 

Po raz drugi dziś ! 

 

Tutaj dokumenty na które w końcu można się powołać i żądać zwrotu z połączenie z BOK, bo o ile 1zl nikogo nie zbawi tak ich 1zł od każdego "zbawionego" ucieszy:

Tutaj obiecany link:

Wspólne stanowisko Komisji Europejskiej i BEREC - Urząd Komunikacji Elektronicznej. 

 

Mam godziny nagrań z BOK — BOK ze mną także 😉 - zachęcam do konsultacji na priv, bo kłamią lub nie wiedzą co mówią... Ktoś z BOK powoływał się na regulamin z 2012 roku... NAGRANIE !

 

Obowiązujący to: 13 listopad 2015

ze zmianami wprowadzonymi od dnia 1 stycznia 2017 r.

 

Sami nie wiedzą co czytają i co mówią !

 

___________

*Scalenie wątków i edycja wpisu - Rafał