Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy na stronie rekonfiguracyjnej FunBox-a 2.0 : (

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Błędy na stronie rekonfiguracyjnej FunBox-a 2.0 : (

Poprawiłem ustawienia na BIOS w PC komputerze jak by lepiej teraz chodzi net miałem sporo na gmatwane... 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13479
  • 55140
  • 655

Błędy na stronie rekonfiguracyjnej FunBox-a 2.0 : (

@Anonim Ustawienia BIOS niewiele mają wspólnego z prędkością netu. Szybciej właściwości karty sieciowej, sterowniki czy ustawienia. Nie piszesz o jakie pomiary chodzi, czy wifi czy LAN?

Tester/szukacz par zasilany jest przeważnie 9V. Podłączając go do portu VoIP dajesz przeciwstawnie dwa napięcia: to z testera przeciw napięciu linii VoIP. Nie dziwne, że lampka ( ktorakolwiek, a głównie na testerze ) świeci na czerwono...bo to tryb pracy nienormalny dla obu urządzeń. Powiedz co chcesz osiągnąć, a podpowiemy. Sam eksperymentując w ten sposób uszkodzisz modem

Anonim

Nie dotyczy

Błędy na stronie rekonfiguracyjnej FunBox-a 2.0 : (

Zależy jak mam jeszcze jak mam ustawiony szukacz bo to jest ważne...

Anonim

Nie dotyczy

Błędy na stronie rekonfiguracyjnej FunBox-a 2.0 : (

Ogólne zawsze wywalało po 24h jakieś błędy Teraz lecę po Wi-Fi Tak na teraz to czyściocha nie ma nic na razie żadnych błędów Zobaczę co dalej jak się będzie łącze prezentować... Dziękuję za pamięć i pomoc odwdzięczę się jak będę potrafił i umiał na forum jak coś w kontakcie!


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13479
  • 55140
  • 655

Błędy na stronie rekonfiguracyjnej FunBox-a 2.0 : (

@AnonimProste szukacze maja dwa tryby pracy: generator-szukacz i miernik zwarć/obcych napięć. W pierwszym przypadku lampka pracy urządzenia i tak świeci, bo wysyła sygnał do części szukającej. W drugim jeśli jest zwarcie/obce napięcie będzie właśnie (przeważnie) na czerwono świecić. Ja sam używałem kilku różnych urządzeń i każde było inaczej zbudowane. Trudno się odnieść do tego, który Ty masz...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13479
  • 55140
  • 655

Błędy na stronie rekonfiguracyjnej FunBox-a 2.0 : (

@AnonimPrzyrost błędów warto obserwować, bo to jest pierwszy symptom tego, że coś się źle dzieje. Tu nie widać czy są to błędy liniowe czy sprzętowe. Jednak 6 na 3 doby to bardzo mało i czasem są to błędy wynikające w restartu portu po zmianie adresu IP usługi (raz na 10 dni), taką ilością nie ma się co przejmować

Anonim

Nie dotyczy

Błędy na stronie rekonfiguracyjnej FunBox-a 2.0 : (

Ja mam coś takiego...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13479
  • 55140
  • 655

Błędy na stronie rekonfiguracyjnej FunBox-a 2.0 : (

@AnonimJa używam Fluke. Wcześniej jeszcze 4 innych i we wszystkich mam tester zwarcia, który reagował na obce zasilanie. Tu jest tylko test ciągłości (popraw mnie jeśli się mylę), ale jak zewrzesz na końcu kabla końcówki, to właśnie powinna się zaświecić dioda nr4. Nie ma nic o obcych napięciach...a właśnie takim jest sygnał VoIP. Ma jednak zabezpieczenie przed napięciem do 60V, więc testera nie zepsujesz...chyba, że pod ISDN-a podepniesz, bądź PCM-kę 😉

Anonim

Nie dotyczy

Błędy na stronie rekonfiguracyjnej FunBox-a 2.0 : (

Noo Taak : )

Anonim

Nie dotyczy

Błędy na stronie rekonfiguracyjnej FunBox-a 2.0 : (

Po 24h wywalił ES 1 Na Bank zapora! Tylko co? Ustawiłem najniższy poziom i czekam znowu 24h Ale mam czuja napewno zapora jestem przekonany...

Których portów nie blokować mam takie pytanie?