Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Awaria usług neo w Zabrzu


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Awaria usług neo w Zabrzu

Na 15 minutę przestał mi działać net...

infolinia nic nie widzi a mi zgasła lampka lampkę odpowiedzialna za sygnał Internetu...infolinia nic nie wie na temat awarii ale widzą że było rozłączenie. Podobno to od mrozu ale bywały gorsze warunki i działa... ktoś ma pomysł? 

Problem występował również u sąsiadów.

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Awaria usług neo w Zabrzu

Jak miedziane łącze  to takie awarie mogą występować, tym bardziej że sieć ma swoje dobre lata za sobą, awaria znikła więc po problemie, jedyny sensowny pomysł, to na swiatlowody przejść, bo mrozy dopiero będą porządne, kiepskie instalacje mogą odmówić współpracy 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Awaria usług neo w Zabrzu

@Anonim widzę że nie w temacie jesteś.

Od 7 lat pisze pisma o przyłączenie A nawet 100m ode mnie jest OPP ale mój dom nie jest przewidziany do podłączenia w przeciągu min 3 miesięcy, bo nie uwzględniono go w POPC.

Anonim

Nie dotyczy

Awaria usług neo w Zabrzu

@pablus  jestem w temacie, ale ty tych tematów masz kilka, odpowiadam na obecny, jak źle to przepraszam


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Awaria usług neo w Zabrzu

@pablus  słowo honoru, że bym te 100m sam wybudował...ja właśnie tyle zakopałem w HDPE i w domu w rurce. Drugie 100 wywaliłem w krążki na słup i czekałem na instalatora...później razem podwiesilismy do OPP po 3 słupach. I mam.........

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Awaria usług neo w Zabrzu

@pablus straciłeś sesję. Synchro masz??


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Awaria usług neo w Zabrzu

@agat13 problem jest taki że po drodze muszę rozkopać 4 sąsiadów bo mój dom jest ostatni w ciągu a niewiem czy każdy się zgodzi na to, bo jak kiedyś pytałem to różnie bywało...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Awaria usług neo w Zabrzu

@pablus  przekonaj ich do wspólnej inwestycji..kabel, rurka HDPE i łopata...i do przodu 😉 

Pamiętaj, że zawsze jest alternatywa