Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Awaria swiatlowodu, czas naprawy 6 dni


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Awaria swiatlowodu, czas naprawy 6 dni

Mojej koleżance wczoraj przestał działać internet światłowodowy (zaplalila się czerwona dioda - światłowód) poprosiła mnie o pomoc, kazałem jej zrestartować funboxa i przywrócić do ustawień fabrycznych - nie pomogło. Później zgłosiła sprawę na BOK, powiedzieli jej ze dziś ma przyjechać technik i zobaczyć co się stało. jednak zamiast technika otrzymala sms ze awaria zostanie usunieta do 5 lutego, czy to normalne ze tyle czasu orange usuwa awarie? Czy kolezanka moze z tego tytulu zglosic reklamacje celem korekty faktury bez dostepu do internetu?

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32653
  • 38073
  • 1376

Awaria swiatlowodu, czas naprawy 6 dni

Każda sprawa bywa inna. Czasem może potrwać to nieco dłużej. Co do reklamacji - tak, najlepiej zrobić to po usunięciu awarii gdy będzie można obliczyć liczbę dni awarii.
Anonim

Nie dotyczy

Awaria swiatlowodu, czas naprawy 6 dni

@Czullo, regulaminowy czas bezreklamacyjny na świadczone usługi to 72 h od momentu zgłoszenia usterki. Dalej, jak  @Piotrekk85 wskazał i jest wyrównanie strat na fakturze korygującej, o ile reklamacja została pozytywnie rozpatrzona (siła wyżśza, to negatywna reklamacja z zapisów regulaminu).