Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Awaria sieci ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Awaria sieci ?

Dziś 14.01.2019 ok. godziny 20:45 samoistnie straciłem połączenie z internetem. Brak reakcji na reset routera. Zdarzały się przerwy ale trwały max 2min, niestety teraz problem trwa sporo dłużej. Konfiguracja routera poprawna. Macie jakieś info dotyczące obecnych awarii ? 

 

Edit. Zapomniałem dodać; okolice Warszawy

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Awaria sieci ?

W Wawie jest awaria. Jak nie przejdzie do jutra, zgłoś usterkę.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Awaria sieci ?

czy jest official statement od orange ws awarii światłowodu w warszawie?

 

U mnie wczoraj ta sama sytuacja, po 20 nic nie działało, na routerze miga czerwona lampka, pomimo resetu oraz ponownego uwierzytelniania routera dalej to samo.

 

dodzwonilem sie wczoraj do biura obslugi ponoc wiedzieli juz o awari, ale nie mieli zadnych info o niej, mnieli naprawiac w nocy.

 

ktos cos wiecej wie? z gory thx


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Awaria sieci ?

To nie jest oficial statement. Ja nie pracuje w Orange. Takie info wczoraj było przekazywane w social media Orange. Jeśli nadal masz problem z netem, zgłoś usterkę. Minął już czas na naprawę w przypadku tzw. awarii masowych.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Awaria sieci ?

Pytałem czy jakikolwiek oficjalny statement jest gdzies udostepniony 🙂 bo ani na fb ani na tt nic nie widac. Na jakich social mediach informowali o problemach? Na pewno to nie awaria indywidualna tylko problem masowy, ktory jeszcze nie zostal naprawiony.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Awaria sieci ?

Już ponoć usunięta...IMG_20190115_093413.png

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Awaria sieci ?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Awaria sieci ?

Rano, przed 7, wychodząc do pracy tylko zerknalem na router i dalej migał na czerwono, mam nadzieje że naprawia jak wrócę z pracy...


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Awaria sieci ?

Czasami potrzebny jest reset...