Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Źle wypełniona faktura

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 11
  • 0

Źle wypełniona faktura

Witam! Mam pewien problem ponieważ źle wypełniłem dane do przelewu przelew został zaksięgowany jednak należność nie została uregulowana jutro mija mi termin zapłaty co mam w takiej sytuacji zrobić czy zostanę w jakiś sposób ukarany?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Źle wypełniona faktura

@Dox0n Jeżeli numer konta jest wpisany prawidłowo, to środki powinny być w Orange zaksięgowane na twoje konto za fakturę.

Płatność przez konto wymaga przynajmniej 1 dnia roboczego na zaksięgowanie środków. Jak przelew wykonałeś dziś, to Orange płatność otrzyma jutro, ale na Twoim koncie, np w aplikacji Mój Orange zostanie informacja podana za dwa, trzy dni.

Możesz jutro po południu zadzwonić do BOK: 510 100 100 lub napisać na czacie:

https://www.orange.pl/view/kontakt

Czy Twoja wpłata już do Orange wpłynęła.

Orange nie karze od razu. Na początku przysyła upomnienie, ale myślę, że w Twoim przypadku, jak opłata poszła, nie powinno być problemu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Źle wypełniona faktura

@Dox0n, czy dokonałeś wpłaty na poprawny numer konta? 

Jeżeli tak, to cierpliwie czekaj na aktualizację salda. 

 

Jeżeli dokonałeś wpłaty na inny rachunek bankowy Orange, niezbędny będzie kontakt z BOK celem przeksięgowania wpłaty. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 11
  • 0

Źle wypełniona faktura

tak ściągnęło mi już z konta pieniądze tylko dane banku źle wpisałem tylko jestem człowiekiem starej daty i mwm czy zostanie on opłacony w Orange i przyznany do mojego konta 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Źle wypełniona faktura

@Dox0n, rozumiem wykonałeś przelew z własnego konta. 

 

Jakie dane źle wpisałeś? - zły numer rachunku bankowego Orange podany na Twojej fakturze?

 

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Źle wypełniona faktura

@Dox0n  witam Jeśli numer konta się zgadza (26 cyfr), to trafi przelew w dobre miejsce. Ew odczekaj dwa dni robocze i skontaktuj się z Orange czy zostało odhaczone.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 11
  • 0

Źle wypełniona faktura

Nie nie wiem dokońca co się stało ale normalnie było napisane w Orange że otrzymali w płatę a teraz dostałem wiadomość "zamówiony dokument faktura ... Jest  gotowy do pobrania" a w aplikacji nadal wyświetla mi się że muszę opłacić 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Źle wypełniona faktura

@Dox0n Jeżeli numer konta jest wpisany prawidłowo, to środki powinny być w Orange zaksięgowane na twoje konto za fakturę.

Płatność przez konto wymaga przynajmniej 1 dnia roboczego na zaksięgowanie środków. Jak przelew wykonałeś dziś, to Orange płatność otrzyma jutro, ale na Twoim koncie, np w aplikacji Mój Orange zostanie informacja podana za dwa, trzy dni.

Możesz jutro po południu zadzwonić do BOK: 510 100 100 lub napisać na czacie:

https://www.orange.pl/view/kontakt

Czy Twoja wpłata już do Orange wpłynęła.

Orange nie karze od razu. Na początku przysyła upomnienie, ale myślę, że w Twoim przypadku, jak opłata poszła, nie powinno być problemu.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Źle wypełniona faktura

Kiedy dokonywałeś płatności?

Sprawdzałeś, czy konto bankowe się zgadza?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 11
  • 0

Źle wypełniona faktura

Tak dzięki wszystkim poczekam do jr najwyżej jr coś z tym zrobie