Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód w Otwocku ul. Majowa


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Światłowód w Otwocku ul. Majowa

Witam Wszystkich!

 

W ostatnich tygodniach zaobserwowałem, że w ciągu ulicy Majowej w Otwocku aż do wysokości ulicy Mostowej w Mlądzu, kładziony jest światłowód. Jako, że posiadam neostradę na miedzianym kabelku, jestem żywo zainteresowany, kiedy nowa inwestycja będzie zakończona i będzie się można przepiąć na szybsze łącze. Ktoś coś wie?

 

Dzięki za infos!

 

Pozdrawiam

 

Piotrek

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Światłowód w Otwocku ul. Majowa

Czy możesz dokładniej sprecyzować lokalizację?

Ulica Majowa jest dość długa i ciężko jednoznacznie odpowiedzieć.

 

Sprawdziłem kilka numerów w okolicy, która byłą przez Ciebie podana. Na najbliższe pół roku Orange nie ma planów rozbudowy. W takim razie, czy światłowód nie jest kładziony przez inną firmę?

 

EDIT:

Z moich informacji wynika, że to chyba firma 24it.pl kładzie światłowód w tej okolicy.

Nic więcej nie udało mi się namierzyć.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Światłowód w Otwocku ul. Majowa

Czołem,

 

Dzięki za szybką odpowiedź.

 

Światłowód jest kładziony wzdłuż ulicy Majowej na dość długim odcinku (ze 2 - 3 km) mniej więcej od skrzyżowania z ulicą Sienkiewicza do skrzyżowania z ulicą Mostową. Rozmawiałem z ekipą, która to wykonuje, mówili że to dla Orange, ale kto ich tam wie. Przy ulicy Mostowej jest szkoła podstawowa, może to w ramach jakiejś akcji "szybki internet dla szkół". Ewentualnie dalej jest urząd Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, ale nie sądzę, żeby oni się komunikowali ogólnodostępnym światłowodem.

 

Piotrek


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Światłowód w Otwocku ul. Majowa

Może być podwykonawca, który dla Orange wykonuje takie usługi. Troch trudno to namierzyć.

Czasami położenie światłowodu to jedna sprawa, a za kilka miesięcy się okaże, że jest już możliwość korzystania.

Pewnie dopiero jak będzie wykonana infrastruktura, to pojawią się jakieś informacje. Trzeba trzymać rękę na pulsie.

 

Ja u siebie też tak robiłem. Jak ekipa układała światłowód, to od razu wyciągałem wszelkie informacje. Byłem trzecią osobą na osiedlu, która dostałą światełko Emotikon: Mrugający Dopiero po roku czasu zaczęli poważnie reklamować się na moim osiedlu.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Światłowód w Otwocku ul. Majowa

To faktycznie 24IT kładzie ten światłowód. Napisali mi, że od stycznia będą oferować światłowód w Mlądzu. Z przyjemnością pożegnam się z Neostradą. Szkoda, że Orange zaniedbuje "białe plamy" na internetowej mapie Polski 😉

 

Zamykam temat i dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

 

Piotrek


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Światłowód w Otwocku ul. Majowa

Proszę bardzo i życzę szybkiego podłączenia do światełka Emotikon: Mrugający