Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 39, Guru ****
  • 24270
  • 12430
  • 1120

Światłowód w Izabelowie Małym

Odpisałem Ci na priv. Wbrew obiegowym opiniom nie jestem tu 24/7 🙃 co do salonu - jak jesteś obok i nie ma kolejki, to zajdź i zapytaj.

.
Highlighted
Poziom 18, Komentator
  • 114
  • 13
  • 0

Panie piotrku z przyjemnością Pana informuje że ludzie do których podał mi Pan namiary odzwonili! A mianowicie po drugie stronie słuchawki siedziała miła pani i powiedziała że właśnie są na etapie planowania i w przyszłym roku będę montować światełko! Także nie pozostaje mi nic innego niż czekać bo już bardziej się tego przyspieszyć nie da.Jestem bardzo zadowolony z tego powodu i również z tego że ktoś zauważył naszą małą wieś i jest szczodry zamontować nam super szybki internet!  Jak tylko kabel światlowodowy pojawi się na słupach napewno do Pana napiszę z podzienkowaniami! 

Pozdrawiam Maciej z Izabelowa

Również dziękuję drugiemu Panu który z nami pisał za wsparcie i miłe słowa na mój temat 🥰

Poziom 39, Guru ****
  • 24270
  • 12430
  • 1120

Po pierwsze - nie Pan - piszemy sobie na forum bardziej bezpośrednio, a ja taki stary jeszcze nie jestem :-)
Po drugie - super, że mogłem coś podpowiedzieć, choć moja rola w działaniu była niewielka. Te plany powstały już kilkanaście miesięcy temu przy planowaniu projektu POPC.
.
Poziom 18, Komentator
  • 114
  • 13
  • 0

[ Edytowane ]

Mam dobre wieści 

Chyba nie muszę nic tłumaczyć.Światłowód będą zakładali w I-II kwartał przyszłego roku.

I teraz tak zadałem im jeszcze pytanie odnośnie tego kiedy światłowód zostanie oddany do użytku i czy może wiedzą jakie sieci będą oferowały dostęp do internetu przez ten światłowód.

Na Annopolu Starym już założyli dawno ale jak tam przechodzę to nikt nie jest jeszcze podłączony 

i nie wiem czy jakaś sieć oferuje tam internet czy nie

Dlatego pytam się was czy da się dowiedzieć jakie sieci bedą oferowały u mnie internet i kiedy już będę mógł używać światłowod 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24270
  • 12430
  • 1120

Super. Ale mam prośbę - wymaż dane osobowe (imię, nazwisko, mail) ze zdjęcia, nie wiadomo czy każdy sobie tego życzy.

Co do dostępności - czy w Annopolu Starym zrobili już instalację do "zwykłych" domów, czy tylko w pobliżu szkoły?
.
Poziom 18, Komentator
  • 114
  • 13
  • 0

[ Edytowane ]

Wlaśnie kabel idzie od początku annopola starego do jego końca  (zaczyna sie od szkoly podstawowej)

Dochodzi nawet kawałek przed zamłyniem 

0 Lubię to
Odpowiedz