Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód, niby dostępny, ale nie do końca?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Światłowód, niby dostępny, ale nie do końca?

Ostatnio był u mnie pan z orange i pytał czy jestem zainteresowany światłowodem 100MB/s. Zgodziłem się na zmianę, powiedział, że 2 sierpnia przyjdzie monter założyć skrzynkę w mieszkaniu i spiszemy aneks do umowy.
Sprawdziłem mapę zasięgu i w moim miejscu zamieszkania nie jest dostępny światłowód. Miesięczna opłata za internet ma wynosić 69zł, nic nie wspomniał o zniżce 39zł przez pierwszy rok. Teraz pytanie czy będę miał zaniżkę i czemu nie pokazuje mojej ulicy na mapie zasięgu ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 41
  • 9
  • 2

Światłowód, niby dostępny, ale nie do końca?

przede wszystkim tak jak piszesz to jest kazdego wybor.

po drugie nikt nie oczekuje aby ktos tu podawal swoje dane typu nazwisko pesel dokladny adres.

po trzecie co to zmieni ze bede oznaczony jako pracownik orange? swoja droga nie interesuje mnie takie oznaczenie mimo propozycji.

po czwarte staram sie pomagac i udzielac konkretnej odpowiedzi

 

@Piotrekk85proponuje Tobie aplikowac na jakies stanowisko w tej firmie bo uwazam ze Jestes idealnym kandydatem aby zasilic szeregi Orange 😉

 

 

aha

odnosząc sie do głównego tematu to miejscowosc Twoja  jest regulowana stad cena 69zl za ftth przez cala dlugosc umowy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Światłowód, niby dostępny, ale nie do końca?

Są różne promocje, musisz sprawdzić umowę i nazwę promocji. Potem odszukać regulamin promocji. Nie wszystkie promocje są dostępne w każdym miejscu.

Mapy zasięgu nie zawsze są super aktualne. A w pobliżu masz inne domy/bloki ze światłowodem?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Światłowód, niby dostępny, ale nie do końca?

Najbliżej mnie opcja światłowodu jest 2 ulice dalej. Pozostałe punkty są już dość daleko.

Aktualnie jestem na neostradzie 20mb, umowy(aneksu) jeszcze nie podpisałem.

Na stronie orange też nie mogę zobaczyć promocji bo niema mnie w zasięgu światłowodu.
Pozostaje mi chyba jedynie czekać do 2 sierpnia.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Światłowód, niby dostępny, ale nie do końca?

Możesz przez infolinię też sprawdzić lub czat http://orange.pl/kontakt

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Światłowód, niby dostępny, ale nie do końca?

Może też być tak, że światłowodem nazywają opcję do 80Mb/s (ale jezeli wspomniał o 100Mb/s???), światłowód jest do szafy dociągany a dalej po normlanej miedzi. Czasami Orange robi takie praktyki by przerzucić klientów, ale zyczę Ci, by faktycznie było to światło do mieszkania, może po prostu to nowa instalacja i dopiero wprowadzą do systemu, zauważyłeś jakieś prace koło ciebie? Jak mieszkasz w bloku to trochę łatwiej to zauważyć. 🙂


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 41
  • 9
  • 2

Światłowód, niby dostępny, ale nie do końca?

umowe dostarczy Ci monter w dniu instalacji pewnie. skoro na adresie na chwile obecna nie ma mozliwosci na FTTH to nie masz zadnego zamowienia na migracje wprowadzonego.

jezeli podal Ci oplate 69zl to znaczny ze:

- mieszkasz na adresie ktory jest traktowany jako rynek regulowany i tu jest promocja dla samej neo tj Supernova w dobrej cenie za 69zl. opcja gdzie masz pierwszy rok za 39zl a potem 69zl dla Twojego adresu nie dotyczy. ta promocja sie nazywa Światlowod w super cenie - rynki zderegulowane

- ewentualnie chce Ci sprzedac droższa promocje

 

pewnie sprawdzasz na stronie orange a tam czasem baza adresów nie jest dokladna.

 

 

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Światłowód, niby dostępny, ale nie do końca?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Światłowód, niby dostępny, ale nie do końca?

Ja bym nie podawał danych na priv. Nie wiadomo do kogo trafiają. A jeśli ktoś jest incognito jako pracownik Orange, to ciekawe co na to dział bezpieczeństwa.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Światłowód, niby dostępny, ale nie do końca?

Podałem tylko miasto i nazwę ulicy, bez numerków.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Światłowód, niby dostępny, ale nie do końca?

To już Twój wybór na ile cenisz sobie prywatność.