Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód do 900mb na infrastrukturze innego operatora.

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 577
  • 2437
  • 5

Światłowód do 900mb na infrastrukturze innego operatora.

Obejrzałem sobie wczorajszy webinar o światłowodzie orange który znajdziecie pod tym linkiem

https://www.youtube.com/watch?v=G53mfgDxXoY

Nie byłoby w nim nic zaskakującego gdyby nie fakt że miła Pani na samym jego końcu wspomniała że Orange (po raz kolejny zapewne zainspirowane moją prośbą już oferuje internet do. 900mb dla tych którzy mają usługi orange na infrastrukturze innego operatora 🙂

Czy ktoś mógłby to jakoś zweryfikować?, bo u mnie przedłużanie umowy nadal nie działa. 

PS. ciekawe jaka będzie dolna prędkość.... może 900/300 🙂
 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14031
  • 57721
  • 696

Światłowód do 900mb na infrastrukturze innego operatora.

@_Artek_ Zgadza się. Na sieciach niektórych operatorów już można zamawiać usługę 900/300

Zależy to od warunków technicznych tego operatora i jak zwykle umów międzyoperatorskich 🙂

Stąd wnioskuję, że Twój operator jeszcze takowych na świadczenie wyższych opcji prędkości dla Orange nie podpisał. Jakiż to operator?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14031
  • 57721
  • 696

Światłowód do 900mb na infrastrukturze innego operatora.

@_Artek_ Zgadza się. Na sieciach niektórych operatorów już można zamawiać usługę 900/300

Zależy to od warunków technicznych tego operatora i jak zwykle umów międzyoperatorskich 🙂

Stąd wnioskuję, że Twój operator jeszcze takowych na świadczenie wyższych opcji prędkości dla Orange nie podpisał. Jakiż to operator?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 577
  • 2437
  • 5

Światłowód do 900mb na infrastrukturze innego operatora.

Lokalny obecny tylko w moim mieście i nigdzie indziej :D.