Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód Youtube problem


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5371
  • 21522
  • 173

Światłowód Youtube problem

Dziwne... Ja nie mam żadnych problemów z którymkolwiek z tych serwisów.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 180
  • 0

Światłowód Youtube problem

Miewam te same problemy. Aplikacje ze sklepu Play nie aktualizują się, zacinają się filmy na YT. Choć prędkość neta maksymalna. Poza tym wszystko działa. 

W moim przypadku pomaga reset Funboxa 3.0 (wyłącz/włącz). Problem wraca jednak po kilku dniach, więc uważam, że wina leży po stronie Orange. Na koniec dodam, że w grudniu przedłużyłem umowę na tych samych warunkach i wtedy pojawił się problem.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód Youtube problem

Jeśli na innych portalach wszystko działa to wina nigdy nie jest po stronie operatora. Warto przeskanować komputer pod kątem wirusów, zaktualizować Windows i sterownik karty graficznej, wyłączyć oprogramowanie blokujące reklamy, cybertarczę itd. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 180
  • 0

Światłowód Youtube problem

@marder 

Skoro po resecie Funboxa, wszystko jest w porządku i działa jakiś czas, to nie jest to wina sterowników, aktualizacji Windowsa, itp. Tym bardziej, że problem pojawia się także na telefonie podczas aktualizacji aplikacji ze sklepu Google Play. Na danych mobilnych i łączeniu się z inną siecią Wi-Fi problem nie występuje.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód Youtube problem

@tarecki Telefon i Wi-Fi to już osobny temat. Pierwsze co zrobi monter jak przyjedzie to podłączy po kablu swój laptop. Jeśli YT będzie mu działał i inne strony to odpisze zlecenie że wina po stronie sprzętu klienta i może dodatkowo obciążyć Cię asystą techniczną. Dlatego warto solidnie wszystko sprawdzić. Gdyby coś działo się z Funboxem to problemy występowały by wszędzie. To urządzenie nie działa wybiórczo na jakieś konkretne strony. Na vimeo, twitch też Ci przerywa?   


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 180
  • 0

Światłowód Youtube problem

@marder 

Czytaj ze zrozumieniem 😃

Problem ustępuje po resecie Funboxa... no to jak to może być wina mojego sprzętu, gdzie logika 😃

Tym bardziej, że jak łącze się z inną siecią Wi-Fi lub poprzez dane mobilne, problemów brak 😃

Co do YT tak jak pisał @Szkieletor filmy długo się lądują... ale po resecie routera wszystko działa jak ręką odjął... do czasu


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód Youtube problem

Poprawa po restarcie może sugerować że coś masz z kartą sieciową. Odinstaluj sterownik i wgraj najnowszy. Chyba że coś mieszałeś w samym funboxie. Nie wszystkie ustawienia powracają po samym restarcie. Długie ładowanie może sugerować jakieś problemy też z buforowaniem. Najlepiej byłoby podpiąć po kablu inny komputer np. od kolegi, wujka, brata gdzie wiesz że wszystko im działa i sprawdzić. Jeśli problem się powtórzy to wówczas jest podstawa że coś dzieje się modemem. Jeśli nie to trzeba szukać przyczyn u siebie.