Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód Pro 10.0


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 181
  • 187
  • 0

Światłowód Pro 10.0

Cześć!!!

A co  - czasem można się pochwalić. Tym bardziej, że chce pochwalić Orange. Z sukcesem zakończyła się dziś instalacja usługi Światłowód Pro 10.0. Od strony mieszkania nie różni się niczym od innej usługi. Tak naprawdę jeśli mamy już w lokalu światło od Orange to dochodzi do zamiany ONT/Router. Otrzymujemy Funbox 10. Nowy router - dość ciekawy w dotyku:) Na pokładzie ma Wifi 6E - będę testował. Na chwilę obecną usługa bez TV i telefonu. Parametry tak jak widać pełne. Menu w routerze nowe, klikam i fajne i przejrzyste - choć widać, że przygotowana dla zwykłego Kowalskiego - ja jako osoba techniczna trochę się w nim gubię - czasem lepsza byłaby linia komend:) Osoby nietechniczne ogarną , opcji jest trochę jak sieć dla gości - na bieżąco będę wrzucał jakieś spostrzeżenia.

 

pozdrawiam,

 

Piotr


result.jpg20240207_104340 (1).jpg
24 ODPOW. 24

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2082
  • 7661
  • 31

Światłowód Pro 10.0

No to ujawnij, czy jest tryb bridge. Bo w Orange nie wiedzą.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 646
  • 0

Światłowód Pro 10.0

A ile się płaci za światłowód o takiej dużej prędkości? 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12978
  • 53283
  • 619

Światłowód Pro 10.0

@abcd  195 zł i nie ma trybu bridge

Z tego co słyszałem to soft modemów dla biznesu ma tylko to mieć 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 181
  • 187
  • 0

Światłowód Pro 10.0


@pirenejnapisał(-a)

No to ujawnij, czy jest tryb bridge. Bo w Orange nie wiedzą.


niema. jest tylko DMZ. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 19
  • 91
  • 1

Światłowód Pro 10.0

jakie prędkości na steamie? pytam bo byłem posiadaczem pro 2.0 ale prędkości ledwo dobijały do 1,2Gb/s a ludzie mi odpowiedzieli, że to sam steam nie wyrabia i nie jest to wina funboxa 6, bardzo jestem ciekaw po czasie kto miał rację.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 181
  • 187
  • 0

Światłowód Pro 10.0


@gigachadnapisał(-a)

jakie prędkości na steamie? pytam bo byłem posiadaczem pro 2.0 ale prędkości ledwo dobijały do 1,2Gb/s a ludzie mi odpowiedzieli, że to sam steam nie wyrabia i nie jest to wina funboxa 6, bardzo jestem ciekaw po czasie kto miał rację.


nie używam. mogę tam zrobić jakiś test nie kupując gry?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 19
  • 91
  • 1

Światłowód Pro 10.0

Jak najbardziej, wystarczy jakąkolwiek darmową grę dodać do biblioteki, na przykład: apex legends. Jeżeli to duży problem, to może być jakiś inny launcher z którego korzystasz. Czysta ciekawość, nie pali się.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 181
  • 187
  • 0

Światłowód Pro 10.0


@gigachadnapisał(-a)

Jak najbardziej, wystarczy jakąkolwiek darmową grę dodać do biblioteki, na przykład: apex legends. Jeżeli to duży problem, to może być jakiś inny launcher z którego korzystasz. Czysta ciekawość, nie pali się.


tak sobie...

lancewicz_0-1707339641967.png

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 19
  • 91
  • 1

Światłowód Pro 10.0

hmm... wynik zaskakująco niski, urządzenie na którym pobierałeś tą grę to na pewno ma karte sieciową 10Gb/s? bo to wygląda jakby miało 1Gb/s.