Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 510
  • 2

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

wynikii.png

 21:05. Tak wygląda to obecnie. W końcu jestem zadowolony z Orange :). Miejmy nadzieję, że to nie jest "wypadek przy pracy", że działa dobrze :D. @sojer2005 , a jak u Ciebie?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 131
  • 0

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

U mnie bez zmian.

Ale podjąłem dość radykalne środki zaradcze, byle do czwartku ... 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12969
  • 53259
  • 618

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

@mihawooo zbieżność jakichś prac na węzłach, zainteresowanie anonimowe pracownika, cud dialektyczny lub przypadek...cokolwiek, byle tak dalej....


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 510
  • 2

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

19:51. 

Bez tytułu.png

 Ciągle utrzymuje się dobra passa 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 510
  • 2

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

Do końca wieczoru prędkość utrzymywała się stała, na poziomie 940. Zobaczymy jak będzie dziś. Jezeli tak jak wczoraj, to szacun Orange za szybkie działanie 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 25
  • 0

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

 Potwierdzam w Gdyni nadal tragedia!!!

Historia ciągnie sie około 2 tygodnie,zabawa zaczyna się po godzinie 16.00 do około 01.00/02.00 w nocy

Pingi wzrastają i spada prędkość do około 10 mbit. Rekord miałem około 4 mbit !!!  z łącza 300/50. Wszystko testy do macierzy czyli Orange Gdańsk na inne serwery jest jeszcze gorzej. Orange Światłowód posiadam od ponad roku nigdy nie zauważyłem takiego spadku jakości.

Oczywiście interweniowałem 2 razy w dziale technicznym panowie byli bardzo zdziwieni że jest aż tak źle.Pfff czyli co walczę już 2 tygodnie chciałem oficjalnie złożyć reklamację ale konsultant techniczny zarzekał się że w ubiegły wtorek napewno skontaktuje się ze mną technik i co ...... I nic cisza olewka nie ma tematu . Biorąc Orange Światłowód myślałem że będę miał święty spokój ale wcale nie różnią się od UPC/Mulrimedia  podejściem do klienta.Tak naprawdę mam w gdzieś jakiś tam zwrot 20pln wystarczyło napisać smsa że mają prace modernizacyjne lub awarię i ok nie ma problemu. A oni wolą przyjąć zgłoszenie nadać temu nr itd itp i  bujać się ze mną już tyle czasu żałosne. Wiecie tak sobie myślę że oni są przekonani że po 2 stonie kabelka siedzą same barany i amatorzy.

Jutro zrzucę screeny testow dziasiaj jestem w pracy.

 

Dajcie znać jak sytuacja wygląda u was szczególnie w 3-mieście

 

 

_________________

*Post poddany edycji zgodnie z netykietą - moderator Wojciech.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

Te spadki predkosci i pingi to ciagna się już długo u mnie, najgorzej było w pazdzierniku. Oczywiscie zgłoszone ale co z tego jak rano dostaje sms i ze wszystko juz dziala. Tak rano działa, ale wieczorami nie da się uzywać światłowodu. Tragedia.


Screenshot_2020-11-19 Certyfikowane wyniki pomiarów - aplikacja dla Windows - PRO Speed Test.png

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 510
  • 2

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

U mnie póki co dalej stała prędkość około 940. Ping 1. Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, ale jak widać, Orange jednak monitoruje połączenia i błędy są naprawiane. U mnie wszystko już świetnie śmiga od 3 dni, i liczę, że utrzyma się to jak najdłużej. Wam również życzę tego, aby problem ustąpił. Róbcie pomiary prędkości na testach Pro jak i na zwykłych, róbcie screeny i na pewno zareagują 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 131
  • 0

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

Hej @Kwasz 

jak może czytałeś u mnie też tragicznie wieczorami, Gdynia Redłowo. Od ponad tygodnia nie da się normalnie korzystać z internetu wieczorem.

Ja z tego powodu zmieniłem dziś ISP i jutro wypowiadam umowę Orange.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 510
  • 2

Światłowód Orange - Wieczorna tragedia!

A u innego operatora działa bez problemu? Masz już podłączenie?