Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód Nexera


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2516
  • 9023
  • 45

Światłowód Nexera

Generalnie to jest forum użytkowników i nikt ci niczego nie "przepchnie". Pracownicy Orange bardzo mało się tu udzielają a jeszcze ktoś z inwestycji to już wogóle cud. Co to pracowników Nexery to chyba nie to forum. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 22
  • 0

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1276
  • 3058
  • 31

Światłowód Nexera


@mardernapisał(-a)

Generalnie to jest forum użytkowników i nikt ci niczego nie "przepchnie". Pracownicy Orange bardzo mało się tu udzielają a jeszcze ktoś z inwestycji to już wogóle cud. Co to pracowników Nexery to chyba nie to forum. 


generalnie to jest komedia żeby klient szukał kontaktu i sam załatwiał sobie wybudowanie przyłącza. mnie jako klienta obchodzi aby orange mi dostaryczlo usługi i to w obowiązku operatora jest pilnowanie swoich partnerów biznesowych.
ale tak to jest jak sie trafi na .... 😂😂😂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 22
  • 0

Światłowód Nexera


@PARANOJAnapisał(-a)

@mardernapisał(-a)

Generalnie to jest forum użytkowników i nikt ci niczego nie "przepchnie". Pracownicy Orange bardzo mało się tu udzielają a jeszcze ktoś z inwestycji to już wogóle cud. Co to pracowników Nexery to chyba nie to forum. 


generalnie to jest komedia żeby klient szukał kontaktu i sam załatwiał sobie wybudowanie przyłącza. mnie jako klienta obchodzi aby orange mi dostaryczlo usługi i to w obowiązku operatora jest pilnowanie swoich partnerów biznesowych.
ale tak to jest jak sie trafi na .... 😂😂😂


Wiesz, z operatorami jest jak z politykami. Klient/wyborca jest ważny tylko w momencie podpisywania umowy/wyborów. Potem to już się bujaj. Niestety w moim rejonie oferta Orange jest najkorzystniejsza, a do tego brak operatora lokalnego. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2516
  • 9023
  • 45

Światłowód Nexera

@PARANOJA Orange często nie może wymusić pewnych działań na firmach utrzymaniowych a co dopiero na odrębnym ooeratorze. 

@Ginkaku514 Pozostaje Ci czekać na odzew od tajemniczego użytkownika pamiętaj tylko że każdy przypadek jest indywidualny.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 22
  • 0

Światłowód Nexera

@marder zdaję sobie z tego sprawę. Co nie zmienia faktu, że warto próbować. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1276
  • 3058
  • 31

Światłowód Nexera


@mardernapisał(-a)

@PARANOJA Orange często nie może wymusić pewnych działań na firmach utrzymaniowych ...


haha
i pewnie zastanawiasz się dlaczego tak się dzieje


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2516
  • 9023
  • 45

Światłowód Nexera

@PARANOJA Jak akurat wiem dlaczego i nie muszę się zastanawiać. Powód jest ten sam jak w przypadku rozmowy z botem na czacie a nie kompetentnym pracownikiem w budynku centrali. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12994
  • 53353
  • 620

Światłowód Nexera

@Ginkaku514 Warto sprawdzić jak to wygląda na mapie zasięgu Nexery.

https://www.nexera.pl/pl/operator/info i na mapie Orange www.mapazasiegu.orange.pl (na dole tej strony jest w razie czego link w "Na skróty-> Sprawdź zasięg"

Znów zapewne przekaz informacji pomiędzy operatorami szwankuje. To co czasem publikują oficjalnie nie ma odzwierciedlenia w listach, które przesyłają zapewne po zakończeniu inwestycji. Z aktualizacjami również są opóźnienia, więc...trzeba cierpliwie zawracać obu stronom głowę 🙂