Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód Nexera


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 22
  • 0

Światłowód Nexera

Witam serdecznie.

Wiem, że to pewnie kolejny już tako temat, ale mam problem z wykonaniem przyłącza przez firmę Nexera.

 

Otóż dostałem w marcu SMS, że ich technicy będą kontaktować się w najbliższym czasie ze mną by umówić termin wykonania przyłącza. Od tamtej pory zupełna cisza z ich strony. Na dziś był pierwszy termin montażu urządzeń przez technika Orange, ale niestety musiałem poinformować go, że nie mam jeszcze przyłącza bo NEXERA ani żaden ich podwykonawca jeszcze się ze mną w tej sprawie nie kontaktował. 

 

Pisałem do nich emaile 2 lub 3 razy od marca i zero odpowiedzi bo oczywiście, żadnego numeru telefonu, który odbiera człowiek nie posiadam, a rozmowy z botem nie załatwią tej sprawy.

 

Szczerze mówiąc to w moich oczach cała ta NEXERA chyba w PR umie średnio. Możliwości kontaktu z nimi są mocno ograniczone. Z tego co zauważyłem to jedynym miejscem gdzie odpisują w miarę szybko są opinie Google, ale to też nie jest dla mnie forma komunikacji.

 

Czy ktoś miał podobny problem? Jak udało się go rozwiązać? Czy istnieje gdzieś jakiś numer do człowieka, a nie bota? 

 

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszelkie podpowiedzi. 

18 ODPOW. 18

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2504
  • 8999
  • 45

Światłowód Nexera


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 22
  • 0

Światłowód Nexera

Tak jak wyżej. Emaile były już pisane 3, a numer telefonu podany na tej stronie łączy z botem, a nie człowiekiem. Bot podaje informacje na temat dostępności internetu pod adresem oraz możliwość zgłoszenia awarii

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3040
  • 31

Światłowód Nexera

@Ginkaku514  jest dedykowana infolinia dla klientów. Z tego nr dzwoni nexera do klienta I umawia instalacje. Nawet chyba z tego samego nr wysyłają sms-y (nie weryfikowalem).

W jakim kanale Orange zamawiałeś usługę czy przez www?

 W Orange  poproś kogoś o interwencję.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 22
  • 0

Światłowód Nexera

SMS wysyłają z "numeru" NOKIA.

Jednak nikt od nich jeszcze do mnie nie dzwonił i tu jest problem bo nie mam, żadnego numeru do człowieka, a takowy na stronie nie widnieje.

 

W sprawie internetu kontaktowała się ze mną przedstawicielka Orange. Mam usługę internetu mobilnego i ma zostać zamieniona na światłowód. Jednak umowa kończy mi się w maju, a tu przyłącza nie widać nawet na horyzoncie. Mój adres jest już "zielony" na mapie NEXERY od połowy marca jeśli mnie pamięć nie myli. Wtedy też kontaktowała się ze mną przedstawicielka i dogadaliśmy wstępnie warunki. Po dwóch dniach dostałem SMS z Nexery, że niedługo skotaktują się ze mną technicy by wykonać przyłącze i cisza.

 

Dzwoniłem już do tej przedstawicielki by coś pchnęła do przodu, ale nie dało to efektu. 

Dziś dzwonił technik Orange, ale jemu tyłka nie ma co zawracać bo to nie w jego interesie leży kontakt z Nexerą.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3040
  • 31

Światłowód Nexera

@Ginkaku514  pracownik Orange powinien Ci podac z jakiego nr dzwoni nexera, ten nr nie jest żadna tajemnica 🙂

 

Przyłącze mają wybudować doziemnie?

 

Z tym nexera ma największy problem.

U mnie w regionie to wynika z prostej sprawy $$. Nawet 5 miesięcy się czekało na ich realizację.

 

Mecz swojego przedstawiciela z Orange. Niech działa!


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 22
  • 0

Światłowód Nexera

Patrząc na to jak NEXERA pali się do kontaktu to chyba jednak ten numer jest objęty jakąś klauzulą tajności 🤣

 

Co do przedstawicielki to odnoszę wrażenie, że nie za bardzo ma do tego chęci by cokolwiek robić. Chyba myśli, że klient już "złapany" to poczeka tyle ile trzeba. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3040
  • 31

Światłowód Nexera


@Ginkaku514napisał(-a)

Patrząc na to jak NEXERA pali się do kontaktu to chyba jednak ten numer jest objęty jakąś klauzulą tajności 🤣

 

Co do przedstawicielki to odnoszę wrażenie, że nie za bardzo ma do tego chęci by cokolwiek robić. Chyba myśli, że klient już "złapany" to poczeka tyle ile trzeba. 


To podwójnie Ci się trafiło super 😋


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2504
  • 8999
  • 45

Światłowód Nexera

@Ginkaku514 Orange ma takie możliwości nacisku na Nexerę jak ty na Orange. Pozostaje ci tylko czekać i mieć nadzieję że wkrótce pojawią się technicy z Nexery i podciągną linię do domu. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 22
  • 0

Światłowód Nexera

Chyba jednak ma. Jest tu temat na forum, w którym autor potwierdza, że jakaś osoba mu pomogła przepchnąć sprawę do przodu. Nie podał nazwy użytkownika bo ten nie chciał rozgłosu. Więc jednak się da.