Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód 600 Mbps upgrade do 1000 Mbps?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Światłowód 600 Mbps upgrade do 1000 Mbps?

A którzy to klienci zostali objęci ta zmiana? Na jakiej podstawie?   🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Światłowód 600 Mbps upgrade do 1000 Mbps?

Chociaż tutaj otrzymałem dawkę zadowolenia bo Orange zadbał o tych co wybrali najszybsze łącza i teraz zwiększyli pasmo takim osobom.Ewidentnie jest to odpowiedź na ofertę konkurencji na przykład UPC ale w przeciwieństwie do tamtej firmy "Pomarańcza" pokazuje jak ważny jest dla nich klient płacący więcej od tych co chcieli zaoszczędzić.

Takie UPC dało sygnał posiadaczom łącz tej firmy oraz przyszłym posiadaczom ich łącz , że nie opłaca się podpisywać umowy na łącza o najwyższej przepustowości i średniej przepustowości jak prezent dostają ci , którym prawie w ogóle nie zależy na tym parametrze.Nie dość , że są to osoby płacące często najniższe kwoty abonamentowe za swoje pakiety internetu z telewizją to dostali upgrejd z takich 60Mbps na 150Mbps.

Teraz mamy pewną zależność tutaj.Komu nie zależy na wysokiej przepustowości łącza najlepiej jak przejdzie do UPC bo wiadome , że to samo stanie się za jakiś czas znowu ponieważ w UPC kolejnym etapem będzie przejście na takie przepustowości - 250Mbps , 500Mbps i 1Ggps co już jest obecnie udostępnione.

W Orange najlepiej wybierać łącza o najwyższej przepustowości bo już znamy politykę firmy i najgorzej mają ci co wybierają łącza pośrednie.

Myślę , że osoby wybierające łącza o maksymalnej przepustowości częstokroć płacą wyższe kwoty abonamentowe za swoje usługi niż kilkanaście osób razem wziętych z najniższymi przepustowościami w takim UPC.

Mało kto bierze pod uwagę , że na osobach , które płacą najniższe koszty za swoje usługi nie da się utrzymać rozwoju i czerpać zysków dodatkowo gdy nie ma wsparcia w tych osobach płacących najwięcej.

Do pełni szczęścia w Orange brakuje stałego zewnętrznego adresu IP nawet gdyby oferta była dodatkowo płatna oraz zmniejszeniu czasu opóźnień dla łącz światłowodowych bo teraz czasami lepiej wypadają łącza miedziane innych firm do połączeń z różnymi serwerami gier.

 

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód 600 Mbps upgrade do 1000 Mbps?

Mam internet 300 i płacę 49,99zł od lipca 2018r do lipca 2019r później 79,99zł czy zmieniając teraz na opcję 1000 będę płacił do lipca 2019r 69,99zł a później 99,99zł ? czy od teraz 99,99zł


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 25
  • 1

Światłowód 600 Mbps upgrade do 1000 Mbps?

Podłączam się pod pytanie @Anonim, gdyż jestem w podobnej sytuacji. Czy istnieje możliwość podniesienia prędkości z 300Mbit/s na 1Gbps w ramach migracji na wyższy plan bez przedłużania umowy?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Światłowód 600 Mbps upgrade do 1000 Mbps?

Tak, ja tak zrobiłem i otrzymałem aneks do umowy bez zmiany daty zakończenia umowy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Światłowód 600 Mbps upgrade do 1000 Mbps?

@Anonim, @marens zwiększając prędkość umowa nie wydłuży się, natomiast opłaty na nowych warunkach będą od nowego okresu rozliczeniowego. Można zwiększyć prędkość bez wydłużania czasu umowy.

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód 600 Mbps upgrade do 1000 Mbps?

A będzie w promocji? nadal czyli przy 1000 - za 69,99zł do lipca 2019r


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 25
  • 1

Światłowód 600 Mbps upgrade do 1000 Mbps?

Rozumiem również, że dopłata za utrzymanie łącza 14,99zł dla domów jednorodzinnych nie dostanie naliczona gdyż będzie zwiększenie prędkości do umowy zawartej przed wprowadzeniem dopłat (przed 26.07.18)?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Światłowód 600 Mbps upgrade do 1000 Mbps?

Mnie nie doliczono takiej opłaty.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód 600 Mbps upgrade do 1000 Mbps?

To zależy jaki scenariusz jest dostępny dla Waszej usługi. Zależy to od wielu czynników.