Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód 600 Mbps upgrade do 1000 Mbps?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 17
  • 0

Światłowód 600 Mbps upgrade do 1000 Mbps?

Oczywiście, ale we Francji przynajmniej nie oszukują na pojemności dysków tylko używają jednostek opartych na octetach a nie jak u nas bajtach z gwiazdką.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Światłowód 600 Mbps upgrade do 1000 Mbps?


@Kierus57napisał(-a)

To świetna wiadomość, tylko co będzie jak powiadomią o zmianie sprzętu na FB3? Będzie można zrezygnować z tego sprzętu zachowując szybkość ?


@Piotrekk85czy coś wiadomo w tej sprawie? Nie ma na forum ludzi z Orange, kumatych w tej sprawie?


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Światłowód 600 Mbps upgrade do 1000 Mbps?

Nie ma obecnie infomacji o obowiązku wymiany. Póki co to tylko po kontakcie z BOK jest zalecana wymiana na Funbox 3.0. Dodatkowo przesyłana infomacja z zaleceniem wymiany.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Światłowód 600 Mbps upgrade do 1000 Mbps?

@Wojcieszkodzieki. Oto chodziło. To jeszcze jedno: czy mogę migrować z 300/30 do 1Gbps/100Mbps w Orange Love v.3/17, zostawiając abonament komórkowy bez zmian?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Światłowód 600 Mbps upgrade do 1000 Mbps?

@Kierus57 Tak, ja tak zrobiłem na tej promocji wówczas z 300/30 na 600/60. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Światłowód 600 Mbps upgrade do 1000 Mbps?

@Kierus57: do końca listopada będzie ostateczna wymiana. Z moich nieoficjalnych info nie ma jednoznacznej komunikacji, czy wymiana jest w wersji "hard" (wymiana albo zmniejszenie prędkości lub zerwanie bez kary) czy wersja "light" (dobrowolność). Zainteresowane osoby mają dostać list. Poza tym na ich kontach klienta mają być informacje, więc w stosownym czasie na BOK też będzie info (ale pewnie za miesiąc).

Co do zwiększenia prędkości w Love 3/17 na świetle: wg regulaminu jeśli nie jesteś w okresie EOP (90 dni do końca promocji), to nie masz możliwości zwiększenia prędkości. Jeśli jakiemuś doradcy/sprzedawcy uda się w systemie pchnąć zamówienie i ktoś ze "wsparcia sprzedaży" go nie wycofa, to będziesz miał wyższą prędkość. Ale w praniu (jak to w Orange) może być różnie (sorry, że znów kracze coś złego, ale tak już mam - odpukać w niemalowane by u Ciebie nie było problemów).

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Światłowód 600 Mbps upgrade do 1000 Mbps?

@Wojcieszkowiesz moze co z biznes pakietem fiber jesli klient mial dotad 600mbps na ONT + Zyxel? Czy ich obejmuje przyspieszenie?

konsultanci udzielaja sprzecznych informacji na ile przyspieszenie do 1gbps dotyczy klientow biznesowych.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Światłowód 600 Mbps upgrade do 1000 Mbps?

@mmmmmm powinno też objąć. Po zalogowaniu do MO powinna być stosowna informacja o prędkości połączenia. Tam nie ma innego sprzętu niż ONT+Zyxel. Najlepiej zrestartować cały zestaw i sprawdzić.

 

@Piotrekk85 To byłaby marketingowa porażka, strzał z bazooki, niezrozumienie specyfiki rynku. Nie sądzę, aby podjęto tak drastyczne środki.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Światłowód 600 Mbps upgrade do 1000 Mbps?

Na początek Dobry Wieczór wszystkim - dzisiaj dołączyłem i to mój pierwszy post.

 

I tak dla odmiany - ja dzisiaj miałem instalację nowej usługi, już w opcji 1Gbps. I uwaga... z ONT + Funbox 2 - wystarczyło ładnie poprosić przy zamawianiu usługi Emotikon: Mrugający

 

Funbox do pudełka i w jego miejsce Asus RT-AC88U. Poniżej mój wynik (tylko z wifi, bo nie mam w domu żadnego urządzenia z RJ-tką). 

 

Image 2018-08-27 at 10.03.29 PM.png

 

Także nie jest tak, że się nie da. Ja poprosiłem i mi akurat się udało. Najlepszego dla wszystkich.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 17
  • 0

Światłowód 600 Mbps upgrade do 1000 Mbps?

Świetne info, że ONT nadal można sobie poprosić 🙂