Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ŚWIATŁOWÓD ;)


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

ŚWIATŁOWÓD ;)

Tak wygląda słupek z przyłączem  telefoni i internetu w Unisławiu przy skrzyżowaniu Szerokiej i Osiedlowej! Jaką mogę uzyskać prędkość oferowanej przez Orange usługi? 

Odpowiedź; zgodnie z umową doooooooooooooooooooooooooo... 10 Gb/sOrange w dobie światłowodów...ha ha haOrange w dobie światłowodów...ha ha ha

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

ŚWIATŁOWÓD ;)


LiMat napisał(-a):

Tak wygląda słupek z przyłączem  telefoni i internetu w Unisławiu przy skrzyżowaniu Szerokiej i Osiedlowej! Jaką mogę uzyskać prędkość oferowanej przez Orange usługi? 

Odpowiedź; zgodnie z umową doooooooooooooooooooooooooo... 10 Gb/sOrange w dobie światłowodów...ha ha haOrange w dobie światłowodów...ha ha ha


@LiMat To masz super internet też taki chcem 10Gb/s a mam 80Mb/s


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

ŚWIATŁOWÓD ;)

Napisałem z przekąsem Giga bo itak jest tylko do....;)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ŚWIATŁOWÓD ;)

Może warto zgłosić to na BOK?
Anonim

Nie dotyczy

ŚWIATŁOWÓD ;)

Dobre, niestety ale jest jeszcze wiele do zrobienia.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

ŚWIATŁOWÓD ;)

@LiMat dostałeś ode mnie Lubię to! za opublikowane zdjęcie połączone z ironicznym komentarzem Mrugający robot.

Proponuję zapoznać się z tym materiałem. (Telefon na infolinię można zastąpić innymi kanałami kontaktu).

... A gdy już skrzynka zostanie doprowadzona do przyzwoitego stanu (w warstwie wizualnej Bardzo szczęśliwy kot), zapodaj parametry swojej linii; podobnie jak to robią użytkownicy w innych tematach (o! np. tutaj) Szczęśliwy mężczyzna. Może coś wspólnie uradzimy? Emotikon: Szczęśliwy

Tytułowego ŚWIATŁOWODU 😉 pewnie nie wyczarujemy, ale kto wie... Może się będzie dało coś innego zaproponować?